reklama

Prezenty dla naszych dzieciaczków:)

Temat na forum 'dzieci urodzone w sierpniu' 09' rozpoczęty przez baśka, 12 Listopad 2009.

1. baśka

baśka Mama Karola i Bartka

Coraz bliżej Mikołajki i Święta - co kupujecie maluchom, mężom, starszakom...???
    ja od jakiegoś czasu regularnie przegladam zabawki na allegro i w jednym zabawkowym co mam po drodze z przedszkola ale jakoś decyzje trudno podjąć...miło więc będzie powymieniać się pomysłami

Ostatnio edytowane przez moderatora: 6 Listopad 2010
  2. aga.p77

aga.p77 Mama Julianki

Baśka super pomysł z tym tematem:tak:, mam chrześniaka w wieku Twojego Karola i nie mam pojęcia co mu kupić na gwiazdkę :eek: o naszych maluchach to już nawet nie wspomnę :eek:

3. reklama
  4. rubi

rubi wakacyjna mama ;-)

ja dla meza chcialabym nowy rozum - najlepiej damski :-) moze byc uzywany - i tak bedzie lepszy od aktualnie uzywanego (?) przez mego slubnego :-)

i to bylby najlepszy prezent jaki moglyby dostac moje dzieci (i ja tysz)

5. Efe1980

Efe1980 Sierpniowa mama Gabrysi

Rubi padłam pod biurko jak przeczytałam twój post hahahahaha:-D

Basiu super temat:-) Ja mam do kupienia masę prezentów dla dzieci ostatnio a zero doświadczenia w tej materii.
    Ostatnio zastanawiałam się nad czymś takim: ODJAZDOWE SMOCZKI Z ZĘBAMI --- Smoczek GRATIS (755869916) - Aukcje internetowe Allegro

Ups dopiero teraz zajrzałam na główny i zobaczyłam że Anet już o nich wspomniała. Sorki:)

Ostatnia edycja: 13 Listopad 2009
  6. majaam

majaam majaam

:-):-):-):-):-):-) Poproszę o to samo tylko dla tatsuia mojego Pietrka

7. Efe1980

Efe1980 Sierpniowa mama Gabrysi

Majaam nadal nic? Zero zdrowego rozsądku?

8. majaam

majaam majaam

Ano zero.

9. mju

mju Fanka BB :)

RUBI... :)))))))))))))))

Moja Anielka marzy o klockach DUPLO zoo - no i już je mamy zupełnie przez przypadek - siostra mojego M kupiła takie Antkowi (wiek 3-5 lat gwoli ścisłości) na chrzciny. Stwierdziliśmy - zresztą przy niej, że będa dla Anielki. Antek przez najbliższy rok albo i dłużej nie będzie raczej nimi zainteresowany a Młodej serce by pękło. Też trochę jestem na nich zła bo nie wiem jak można nie pomyśleć, że przecież w domu jest 3 latek i dac taki prezent (wiem, że nie powinno się wybrzydzać - i to nie to, że nie jestem wdzięczna, tylko przykro mi, że nie pomyśleli o Anieli)

MAJAAM, to Tobie z całego serca życzę, żeby Pietuszki tatę w końcu oświeciło!

10. reklama
  11. MALINKA2109

MALINKA2109 Fanka BB :)

Temat super.
    Ja poproszę to co Rubi:-)
    Dla naszego maluszka to nie wiem co....
    Ale dla 4 letniego chrześniaka mam statek i helikopter ratunkowy do samodzielnego złożenia-będzie miał się czym w wannie bawić-uwielbia to:tak:
    A dla męża to nie wiem czy coś kupie bo i za co:eek:

12. Jolit@84

Jolit@84 Sierpniowa mamusia 09

Wlasnie...mega problem co roku co kupic mezowi pod choinke??:confused2:
    najbardziej by go ucieszylo najnowsze subaru legacy w dieslu:-D
    Bo jakies perfumy czy bluza-takie banalne.
    jakis gadzet do samochodu czy cos w tym stylu??? macie jakies pomysly
    Ja juz wlasnie zaczynam myslec o prezentach bo maja do nas przyjechac moi rodzice i dwaj bracia...CO IM KUPIC?? to juz wcale nie wiem:szok:
    A mojej kruszynce?? ona jeszcze taka mala,ze bez roznicy jej to;-)

Poleć forum