reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla naszych dzieciaczków:)

reklama
ma któraś z was klocki duplo i jdlt? czy te jdlt pasują do duplo, tzn dobrze się wpinają???

a może posiadacie takiego kucyka, warto go kupować? MY LITTLE PONY PONY KUCYK CHORA CHEERILEE 93261 !! (1992054257) - Aukcje internetowe Allegro

My zbieramy Lego :-) bo Zosia uwielbia budować ;-) pod poduszkę dostała zestaw z Hello Kitty (playbig), wyglądają jak Duplo, pasują do Duplo, ale jednak jak zlożymy ten domek to gdzies tam ciągle nam dziury wychodzą, ale poza tym super.
Innych firm nie znam, natomiast znalazłam w necie, że te JDLT nie pasują do Duplo a klocki JDLT? - Zakupy - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

Co do kucyka to sie nie wypowiem bo nie wiem, zalezy tez czym sie Majka intersuje. Zosia ma chyba z 5 lalek interaktywnych ale jakoś specjalnie często się nimi nie bawi, już częściej Barbie idą w ruch, szczególnie teraz jak wyciągnęłam domek (po mnie :-) sprzed 11 lat :-) prawie nie śmigany :-) ).
 
reklama
Do góry