reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki dla 14 latki

Ja mam chrześnicę 7 letnią, i jeszcze przed urodzinami mówiła że ona już odchodzi od zabawek i teraz tylko kosmetyki 😅.
Mówię Ci, bierz paletę z ostatniego linka. Najlepsza polska paleta wszech czasów 😍
Jej przyznaje się że zamówiłam za Twoją porada taka sama paletkę dla siostrzenicy 14letniej która lubi makijaże i chciała jakiś kosmetyk, a ja kompletnie nie wiedziałam jaki🤭😅
 
reklama
Dzięki cos pewnie wybiorę :-) Ciężko mi stwierdzic czy jest jakos bardzo zafiksowana na punkcie kosmetykow ale cos tam ostatnio sie lubi podmalowac oczywiscie na ile mama pozwala :-)
Nie kupowałabym 14latce kolorówki.
Mam 14letnią kuzynkę, też jest zafiksowana a punkcie kosmetyków, kupiłam jej zestaw świąteczny z Yves Rocher. Poszłabym w balsamy do ust, kremy do rąk, maseczki do twarzy z fajnymi printami. Młoda kiedyś pozabierała mi wszystkie balsamy do ust, których nie używałam 😂
 
Witam, moze ktoras mama mi cos doradzi. Poszukuje jakieos fajnego zestawu kosmetykow dla nastolatki. Moga byc jakies maseczki,kremy, zele ewentalnie jakas paletka do malowania ale taka stosowna do wieku, dobrej jakosci. Prezent ma byc dla chrzesnicy a ja nie bardzo sie w takich tamatach orientuje :-)
W Biedronce są zestawy tiktokera Rupińskiego. Dużo nastolatek szaleje za tym.
 
Do góry