reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki

Asylan i co lubisz ten krem??
Ja za oliwkami w ogole nie przepadam, mam ta Johnsona w zelu, zolta z rumiankiem i jest ok ale poprostu choc mam sucha skore to oliwki nie lubie bo nie lubie czuc sie tlusta! Blee..:szok:
 
reklama
Monia - krem jest bardzo fajny. w sumie na opakowaniu jest Massage Lotion z pompka-dozownikiem. oliwek nigdy nie stosowalam osobiscie, tylko Cyrylce robilam masaz oliwka codziennie po kapieli.
 
Izka widzialam wczoraj w sklepie krem Johnson 3 in 1 z tym cynkiem w tubce. Ma 13 procent tego cynk wiec chyba dobry co? Nie byl drogi wiec chyba go kupie. Wlasciwie to nie wiem dlaczego go wczoraj od razu nie kupilam:confused:
 
ufff... przebrnęłam przez cały wątek. wcześniej nie czytałam, to teraz nadrabiałam. sudocrem jest dobry, ale z doświadczenia póki co, wiem, że na trądzik (koleżanka stosowała, więc spróbowałam i działał); oliwka johnson w żelu- wiem, żę uczula nawet dorosłych
Sorga czekam na fotkę, ja miesiąc temu robiłam pasemka, ale już mi się znudziły i myślę, czy nie zrobić sobie "czerwonej porzeczki" lub coś w tym stylu:confused: :happy: kiedyś robiłam "truskawką" nie pamiętam jakiej firmy (chyba loreala), ale wyglądała świetnie, tyle, ze nie robią już tego kolorku, dodatkowym utrudnieniem byłby fakt, że kupowałam w niemczech, a u nas nie widziałam
 
Dziewczyny czy wyznajecie sie jakie najlepiej kupic szczotki do wloskow dla dzidzi i tego typu rzeczy? To znaczt wiem ze ma byc miekka itd ale tutaj jest troche inaczej niz w Pl i za bardzo nie wiem ktora firme wybrac. Wkleje wam kilka co tu jest i moze dacie swoje opinie:tak:
ten najbardziej mi sie podoba i wyglada na dobry i dobrej jakosci!


A tu sa jeszcze takie:




 
No to ja znowu se "pogadam":-)

Jesli chodzi o taki zestaw potrzebnych przyborow to nie polecam kupowac zestawow...Jedna rzecz z zestawu super,jedna oki a reszta do d***...

Polecam kupic szczotke do wlosow z naturalnego wlosia-oczywisciue miekka...

Jezeli chodzi o gruszke do nosa to najlepiej sprawdzi sie zwykla grucha w aptece ,te takie co maja ceglasty kolor -nasze mamy uzywaly je dla nas...Bo te nowosci na rynku to nawet okrucha nie wciagna a gdzie dopiero smarki dziecka...
Dla starszego dziecka mozecie a nawet super jeest miec takie urzadzenie co sie "katarek " nazywa...Ale to juz same sprawdzcie jak wyglada...:-)

Kolejny bubel na rynku a tak bardzo polecany nozyczki z zaokraglonymi koncami...Nic gorszego nie mogli wymyslec...Badziewie jakich malo...Ale do rzeczy-najlepeij kupic zwykle nozyczki takie jak dla nas...Ja na poczatku kupilam nozyczki do skorek...Do miekkich pazurkow(a takie przez dluuugi czas sa) super sie sprawdzaly...W sumie do teraz je uzywam...

Pozdrwiam:-)
 
Patrycja ale zapominasz ze ja nie moge isc do apteki po gruche jaka nasze mamy urzywaly:-D U nas wszystkie sa jasno niebieskie:-) Dobra, masz racje bo ja sie tez zastanawialam czy kupic zestaw czy pojedynczo. oczywiscie pojedynczo jest duzo drozej ale coz... No wiec co? potrzebuje gruche i szczotke miekka (u nas nie ma z naturalnego wlosia, wszedzie gdzie ogladalam sa takie podobne) i nozyczki. Cos jeszcze musze miec o czym zapomnialam z tego zestawu???
 
To ale jesli chodzi o ta gruche to moze uda sie chociaz podobna kupic:-) albo mama niech sle;-).-)

Nozyczki,gruszka i szczotka narazie wystarczy:-)
Mozesz kupic jeszcze platki kosmetyczne ale takie wieksze-np. kwadratowe sprzedaja zeby obmyc dzidzie...Np.pupke albo buzke...Mnie na poczatku super sie przydawalo...

Monia a pieluchy tetrowe albo flanelowe uzywa sie u Was?
 
reklama
Do góry