reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki

No nieźle! Musisz niesamowicie wyglądać! :happy:

Miałam kiedyś granatowe włosy, ale to w czasach gdy farby były delikatnie mówiąc "średnie" i po 3 tyg. sprały mi się do kolory ścierki :-D To było dopiero dobre - zwłaszcza, że nie mogłam zafarbować, bo w szkole był zakaz (ten granat strzeliłam w wakacje) a ścierki się nie czepiali :-D
 
reklama
a to zawsze mnie zdumiewało że człowieka częściej się czepiają za to że coś ze soba robi niż za to że nic nie robi... :eek:
 
jak Kot wstanie to zrobi, a ja na razie taka niewyjsciowa w piżamce hihihi, a mój brzuch to jak porodowy wygląda. A polecam przejść się do orsay, tam fajne długie bluzeczki ze sciągaczami po bokach sa ja sobie kupiłm XL ładniusia i myślę że po porodzie też mi posłuży bo to przeciez normalna bluzka :)
 
pokazuj się pokazuj! kolorek na pewno super z tego co piszesz! pozdrawiam!
 
a to zawsze mnie zdumiewało że człowieka częściej się czepiają za to że coś ze soba robi niż za to że nic nie robi... :eek:
Prawo wszechświata - rządzą bierne miernoty :baffled: Jednostki aktywne trudniej kontrolować, więc się im tę aktywność temperuje... Szkolnictwo państwowe przyswoiło to prawo wspaniale... :dry:
 
a to zawsze mnie zdumiewało że człowieka częściej się czepiają za to że coś ze soba robi niż za to że nic nie robi... :eek:

Ja w 8 klasie szkoły podstawowej zafarbowałam sobie włosy na kolor rubin, były bardzo czerwone i nauczycielki mówiły do mnie "wiewióra", ale ogólnie to reakcja była spoko, niektóre babki to nawet mówiły że ładnie mi w tym kolorze!
 
Esia mialam oilatum i to jest do wrazliwej skory jesli wszystkie inne kosmetyki uczulaja. mi osobiscie zapach sie nie podobal bleee ale jak mus to bym stosowala....
 
reklama
Kotek mialam oliwke w zelu Johnsona kwiatowa (pomaranczowe opakowanie) i byla super!!!!

a wlosy mi wypadaly garsciami oj strasznie ale dopiero jak przestalam karmic... i trwalo to ok 5-6 miesiecy. teraz widac ktore sa krotsze tzn te ktore wypadly i odrosly maja juz 6-8 cm ale dziwnie troche. znow trza sie przygotowac na linienie...
 
Do góry