reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz

Kto za /przeciw przyjęciu wuju i maleństwa do wątku zamknietego

  • Tak

    Głosów: 18 100,0%
  • Nie

    Głosów: 0 0,0%
  • Niewiem

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
  • Ankieta zamknięta .
Powiem tak ja mam oczy raz piwne a raz zielone i niebieskie taka mieszkanka:tak:moja mama ma niebieskie a tato zielone:-)Mój mąz ma czarne nie jest Polakiem tylko murzynem:-)moj MAŁY Nathalien i Bartuś mają po nim czarnee:tak::tak:zazdroszcze im kocham ich oczkaa:tak:w ogole kolr skóry mają po nim i włoski czarne tez:tak:istni murzyni jak tata:-D:tak:
 
reklama
witam wszystkich serdecznie. dzis rano zobaczylam na bieliznie troche żótawej galaretowatej wydzieliny, czy ktoras z Was moglaby mi powiedziec czy to wlasnie jest ten czop sluzowy???? juz raz rodzilam 8 lat temu ale co wtedy stalo sie z moim czopem:) nie mam pojecia- w ogole sobie nie przypominam. czytalam ze czop jest czesto zabarwiony krwia , no ale bywa tez przezroczysty czy wlasnie zoltawy, no i teraz nie wiem czy to bylo to czy moze jakies uplawy.????pliz jak ktoras z Was jest lepiej poinformowana ode mnie to czekam na odpowiedz. z góry dziekuje pozdrawiam:-)
Ja pamietam,że mój był właśnie z krwią, nie było jej dużo, ale zawsze.Podejrzana jest ta Twoja galaretowata substancja-ale może dziewczyny coś więcej wiedzą:szok::baffled:
 
witam wszystkich serdecznie. dzis rano zobaczylam na bieliznie troche żótawej galaretowatej wydzieliny, czy ktoras z Was moglaby mi powiedziec czy to wlasnie jest ten czop sluzowy???? juz raz rodzilam 8 lat temu ale co wtedy stalo sie z moim czopem:) nie mam pojecia- w ogole sobie nie przypominam. czytalam ze czop jest czesto zabarwiony krwia , no ale bywa tez przezroczysty czy wlasnie zoltawy, no i teraz nie wiem czy to bylo to czy moze jakies uplawy.????pliz jak ktoras z Was jest lepiej poinformowana ode mnie to czekam na odpowiedz. z góry dziekuje pozdrawiam:-)

U mnie odszedl trzy dni przed porodem i byl przezroczysty lekko zabarwiony krwia. Tylko tyle moge od siebie powiedziec.
 
Hej, ja też się chcę dołączyć do akcji, może zrobić jakieś podsumowanko co kupujecie i co jeszcze zostało do kupienia?
 
reklama
Jeszcze nie jestem w temacie bo własciwie 2 dni sobie przerwy z BB zrobiłam, ale tez deklaruje pomoc :-) Jakąś paczuszkę przygotuje i wyslę tylko adres potrzebny mi jest. Agata jak bys mogła mi na priva wysłac to bede wdzieczna.
 
Do góry