reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Kosz

Kto za /przeciw przyjęciu wuju i maleństwa do wątku zamknietego

• Tak

Głosów: 18 100,0%
  • Nie

Głosów: 0 0,0%
  • Niewiem

Głosów: 0 0,0%

• Wszystkich głosujących
    18
  • Ankieta zamknięta .
reklama

ell

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
u nas wyszło, że brązowe (bardzo chciałabym, aby tak było), ale Oti ma niebieskie, wiec zobaczymy jak to będzie

Sunniva

grudzień'06, czerwiec'09
Miasto
Legnica
Rozwiązania
0
Mi wyszło, że brązowe (fajnie by było), ale Majcia ma niebieskie po mamusi, więc zobaczymy:-)

Czarodziejka

Fanka BB :)
Miasto
w-wa
Rozwiązania
0
Dziewczyny kiedys czytalam, że to jaki kolor oczu będzie mialo dziecko-zalezy od tego jaki kolor oczu maja jego rodzice. I zazwyczaj jest to kolor silniejszy tj. dominujacy np: ja mam zielone a mąż brązowe..i brązowe oczy ma moj syn mimo ze jest po mnie jasnym blondynkiem :)
...no ale ile w tym prawdy.....nie wiem ;)

martusia_78

Mama Wrzesien05Czerwiec09
Miasto
Wojkowice/Omagh
Rozwiązania
0
U nas w rodzinie sa niebieskie oczka :-)

Ja mam niebieskie i maz i corcia wiec bobasek tez bedzie napewno niebieskooki :-)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Wena Ciąża, poród, połóg 16
L Archiwum wrzesień 2012 0
Ssabrinaa Dzieci urodzone w listopadzie 2011 8
cliford Dzieci urodzone w marcu 2011 25

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry