Byłam właśnie w aptece, kupiłam ten kremik ziajka przeciw rozstępom co polecałyście, ale ja nie o tym...
babka się ze mną rozgadała ma 2 dzieci(ta farmaceutka) młoda laska..rozmawiałam z nią o porodzie mówiła że lepiej rodzić naturalnie..bo ona ma porównanie-pierwsze poród naturalny...drugie cesarka....mówiła że w ogóle szybciej kobieta wraca do siebie itp-wiem że ameryki nie odkryła tym tekstem ale to dużo mi pomogło...bo to pierwsza osoba która miała dwa różne porody i tak twierdzi-jestem w szoku..zawsze tak gadają kobiety które rodziły naturalnie, te co miały cesarkę wolą znowu cesarkę..a więc dla mnie wniosek taki..przestać się bać -co będzie to będzie byle wszystko poszło sprawnie bez komplikacji..ale same przyznacie że niektóre z was mają stracha rodzić..