reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
lepidoptera, ja też nie mogę uwierzyć:-D ale z racji tego ,że brzuszki są różne nie stresuje się.Na usg maluszek był duży i ruchliwy, więc widać taka moja budowa.Co mnie nie martwi zbytnio- przynajmniej przesypiam całe noce, bez przerwy na siku.
 
jaipur jeśli chodzi o głaskanie brzuszka to chyba każda z nas tak ma że to robi, ja natomiast to w ogóle nie moge sobie wyobrazić ze jest we mnie taka mała istotka. Naprawdę cudowne uczucie!!!!!
 
lepidoptera, ja też nie mogę uwierzyć:-D ale z racji tego ,że brzuszki są różne nie stresuje się.Na usg maluszek był duży i ruchliwy, więc widać taka moja budowa.Co mnie nie martwi zbytnio- przynajmniej przesypiam całe noce, bez przerwy na siku.

Przynajmniej może nie bądzie ci tak ciążyła ta ciąża ;) ja jak się mam obrócić z boku na bok w nocy, to mam wrażenie, że nie mam siły, bo głowa się obraca, a brzuch i tyłek jakiś ciężki (a dopiero 3kg na plusie...). Na siku na szczęście też już nie wstaję (czasem mi sie chce, ale przesypiam to), tylko na początku ciąży musiałam wstawać.
A uśmiech też sam pojawia się na mojej twarzy, gdy maleństwo się rusza :) od czasu, kiedy zaczęło, dotarło do mnie dość wyraźnie, że mam kochanego lokatora :)
 
reklama
Ivana,Japur jak różne a jakie wspaniałe:-)
Wielkość brzuszka jest bardzo indywidualna i nie ma się czym przejmować.chociaż wszystkie mamy wypinają widoczne dobrze brzuszki:-Dzeby nie było wątpliwości co do ich stanu
 
Do góry