reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krem na roztępy na brzuchu

gosiaczek_ryki

Październikowa Mama'06 Początkująca(y)
Dołączył(a)
22 Luty 2006
Postów
46
Dziewczyny macie już cellulitis na brzuszku bo jak tak. Niewiem jakiego kremu mam używać ? podpowiedzcie coś ?
 
reklama
Gosiaczek ja nie mam celulitu .. uff ;) ... uzywam kremu Fissan ( rano i wieczorem)... moze zapach nie zaciekawy, ale w miare tani i dobry :) .. oprocz tego codziennie smaruje sie oliwka Nivea :)
 
cellulit na brzuchu?! chyba rozstępy ??? Owszem mam cellulit, ale na pośladkach i jestem zdania, że nie ma żadnego kremu ani maści ani innego cudu, żeby go zlikwidować. Można stosować zimne i ciepłe natryski (na zmianę) i masować się taką gąbką do cellulitu, ale i tak on nie zniknie całkowicie bo czytałam, że to sprawa genów.
 
No ja niestety mam cellulit na udach :mad: Owszem geny genami, ale wiem że obecny wykwit cellulitu jest w związku z ciążą-hormony, zatrzymanie wody itp. Tak samo było jak kiedyś tam brałam tabletki antykoncepcyjne, po prostu gigant cellulit.
Tak jak Mamuska pisze same kremy nic nie dadzą, obowiązkowo dieta, ćwiczenia, masaże i krem. Jest szkopuł że większości kremów nie można w ciąży używać :( Muszę na następnej wizycie gina dopytać
 
Ja tez mam na udach i posladkach. znacznie zwiekszyl mi sie w ciazy. nadia ma racje - to hormony. dlatego w ciazy i tak nie ma sensu z nim walczyc. po urodzeniu dzidzi powinien sie zmniejszyc.

a oczywiscie zawsze warto stosowac naturalne sposoby: zimne i cieple natryski, masaze taka specjalna szczotka i sport :)
 
Ja na brzuszku nie mam rozstępów, ale uzywam kremu Dr Ireny Eris FOLIACTI, jest rewelacyjny!!! :laugh: Kosztuje około 33zł. Z tej serii jest również krem na powstałe już rozstępy, też podobno suuuper!!! Polecam
 
W pierwszej ciąży zrobiło mi się mnóstwo rozstępo\ów na piersiach - oczywiście nie oszukujmy się ne zniknęły przez 10 lat
Teraz od początku używam kremu do piersi i brzuszka z serii Mustela i nie ma ani jednego nowego - polecam mimo że nie ma ceny "ludzkiej"
 
reklama
Ja smaruje sie tylko mleczkiem Nivea ale jak brzuszek zaczyna swedziec to ciach go oliwka w zelu (bo jest bardziej tlusta )i na brzuszku nic nie mam, na cycach tez ale na poczatku jak bardzo rosly to najlepsza byla zwyczajna wazelinka bo sutki tez byly bardzo suche :D teraz tylko Nivea ;D no i na mus ciagle biustonosz ;D do lazenia i do spania ;D moze przesadzam ale moim zdaniem najczesciej rozstepy robia sie w nocy jak nam cycuchy uciekaja :D :laugh: Znaczy to moje zdanie ale mi tez baaarrdzo urosly i sa ciezkie ;D mam nadzieje ze tez dzieki temu nie obwisna za bardzo ;D a co do celulitis to mam na dupsku i udach :mad: ale narazi z nim nie walcze ::)
 
Do góry