reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki z efektem gwiazdek

AceKa

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
1 Październik 2022
Postów
113
Hej dziewczyny!
Moja chrześnica wymarzyła sobie na nadchodzące urodziny cytuję "noo takie cos, żeby w pokoiku były w nocy gwiazdki" 😄
Podpowiedzcie mi czy macie jakies zabawki/akcesoria które dają fajny efekt gwiazdek na ścianie?
Ale żeby to nie bylo coś co jeszcze bardziej pobudzi dziecko, a raczej co pozwoli jej się wyciszyć i poczuć bezpiecznie, bo nie lubi ciemności.
 
reklama
Hej dziewczyny!
Moja chrześnica wymarzyła sobie na nadchodzące urodziny cytuję "noo takie cos, żeby w pokoiku były w nocy gwiazdki" 😄
Podpowiedzcie mi czy macie jakies zabawki/akcesoria które dają fajny efekt gwiazdek na ścianie?
Ale żeby to nie bylo coś co jeszcze bardziej pobudzi dziecko, a raczej co pozwoli jej się wyciszyć i poczuć bezpiecznie, bo nie lubi ciemności.

Od 02.11 w Biedronce był taki projektor i daje super efekt - ale nie wiem czy jeszcze gdzieś znajdziesz bo szybko się w mojej osiedlowej wyprzedały

Przechwytywanie.JPG
 
Od 02.11 w Biedronce był taki projektor i daje super efekt - ale nie wiem czy jeszcze gdzieś znajdziesz bo szybko się w mojej osiedlowej wyprzedały

Zobacz załącznik 1583634
właśnie wracam ze swojej Biedronki ale u nas to zawsze jest taka zabawkowa bieda, ze szkoda gadać, ale dzięki za podpowiedź! Może gdzieś w innej bedzie to zerkne jak wygląda na żywo :)
 
Tak, są różne pluszaki z melodyjka światełkiem i gwiazdkami . Zdjęcie zrobione w dzien
 

Załączniki

  • ce7a67e4-f4d0-4657-85e7-35736cdd7eb0.jpeg
    ce7a67e4-f4d0-4657-85e7-35736cdd7eb0.jpeg
    61,5 KB · Wyświetleń: 33
  • 5353f4ac-f7ca-43c0-b32d-e80ac630d4d7.jpeg
    5353f4ac-f7ca-43c0-b32d-e80ac630d4d7.jpeg
    54 KB · Wyświetleń: 36
  • cf7d2781-bcaf-4cf3-8aa1-ba329aa0312c.jpeg
    cf7d2781-bcaf-4cf3-8aa1-ba329aa0312c.jpeg
    47,3 KB · Wyświetleń: 33
Ja mam naklejone gwiazki na suficie świecące w ciemności. Wygląda to pięknie, nie rozbudza. Ale trzeba się nakleić : z 500 gwiazdek i kropek na suficie nakleiłam, żeby wyglądało jak niebo.
 
reklama
Do góry