reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kreska testowa czy fabryczna?

Dołączył(a)
10 Sierpień 2023
Postów
14
4 cykl starań to odstawieniu tabletek anty. Przy pierwszym synu miałam cykle 36 dyniowe a o ciąży dowiedziałam się w 41 lub 42 dniu cyklu. Teraz od odstawienia tabletek cykle 30 dniowe, raz zdarzyło się, że trwał 33dni. Dziś rano taki test - 38 dzień cyklu. Miesiączki jak nie było tak nie ma. W pierwszej ciąży jedynym objawem był właśnie brak miesiączki. Zero bólu piersi, mdłości, bólów brzucha itd. Tym razem piersi bardzo delikatnie pobolewają, są pełniejsze i nic więcej mi nie dolega. Nie mam możliwości jechać w ciągu najbliższych dni na betę więc zostają testy. Nie wiem czy spisać już ten cykl na straty czy czekać bo jest szansa, że cykle wróciły do stanu z przed 1 ciąży. Co myślicie o tym teście? Lekki cień czy fabryczna? Test odczytany o czasie. Nie zalany i nie leżał przez długi czas
 

Załączniki

  • Screenshot_20230920-093232~2.png
    Screenshot_20230920-093232~2.png
    617,2 KB · Wyświetleń: 483
reklama
Jak dla mnie kresta testowa/fabryczna. Nie wybarwila sie.
Pytanie jeszcze czy jest sens powtarzać testy. Przy pierwszej ciąży zrobiłam tylko jeden i były dwie grube kreski, ale cykle były zdecydowanie dłuższe. Teraz nie wiem czy cykle wracają do starej długości i jest możliwa ciąża tyle, że test zrobiony jednak zbyt szybko
 
Test jest wiarygodny 14 dni po ostatnim stosunku.
Kochamy się z mężem regularnie bez względu na to czy dni są płodne czy nie. Jeśli ostatni stosunek był wczoraj to mam czekać kolejne dwa tygodnie? To się chyba mija z celem... nie jestem w stanie określić kiedy była owulacja bo tak jak pisałam możliwe, że cykl znowu się wydłuża...
 
Ja bym powiedziała ze coś tam majaczy i może być na rzeczy, zrób test za 2 dni u zobacz czy jest ciemniejsza ☺️a jak będzie możliwość to udaj się na betwi
Wiadomo, że testów nie powinno odczytywać się po czasie ale ciekawość jest silniejsza 😅
 

Załączniki

  • IMG_20230920_151750676.jpg
    IMG_20230920_151750676.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 182
reklama
Do góry