reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie po cc

SleepingBeauty

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Sierpień 2018
Postów
512
Hej
Mam pytanie, ponieważ tydzień po cesarce praktycznie przestałam krwawić. Boję się, że coś tam się dzieje złego. Jak myślicie ? Może któraś z was również tak miała ?
 
reklama
Hej! Ja równo 5 dni po cc prawie przestałam krwawić. Oczywiscie poszłam do lekarz ale na usg wszystko ok. Potem za kilka dni dalej zaczełam krwawić ale już bardzo słabo bardziej nawet plamić i książkowo po 6 tygodniach przestałam.
 
I ja miałam skąpe krwawienia, już w szpitalu pytałam lekarkę czy tak ma być, odpowiedziała że czasem łyżeczkuje się macicę przy cc. Czasem jest też tak że krwawienie zanika na kilka dni po czym znów sie pojawia
 
reklama
reklama
Do góry