reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie po transferze

Dołączył(a)
7 Sierpień 2019
Postów
2
Hej jestem 12 po transferze wczoraj miała betę pozytywna od wczoraj lekko krwawilam dziś już wiecej biorę tagze do tego żel dopochwowy i niewiem czy to skrzepy czy żel i jKos mi się wydaje że poronilam miał ktoś tak pozdrawism
 
reklama
Rozwiązanie
Hej i jak twoja beta? Jak długo krwawilas i czy była to żywa krew? Ja jestem 8 dpt i od 5dpt miałam tez takie krwawienie, dziś ustało. Test mam zrobić dopiero 27...
Hej jestem 12 po transferze wczoraj miała betę pozytywna od wczoraj lekko krwawilam dziś już wiecej biorę tagze do tego żel dopochwowy i niewiem czy to skrzepy czy żel i jKos mi się wydaje że poronilam miał ktoś tak pozdrawism
A to są bardziej brązowe plamienia czy czerwona krew? Może zadrapalas się aplikatorem, może za mało progesteronu, może to ciąża biochemiczna. Umów się do lekarza, odpoczywaj. Masz duphaston? Przy plamieniach, progesteron dopochwowy nie wchłania się za dobrze.
 
A to są bardziej brązowe plamienia czy czerwona krew? Może zadrapalas się aplikatorem, może za mało progesteronu, może to ciąża biochemiczna. Umów się do lekarza, odpoczywaj. Masz duphaston? Przy plamieniach, progesteron dopochwowy nie wchłania się za dobrze.
Hej wiesz jutro mam znowu na betę termi. Więc zobaczymy ale krwawienie ustalo! KREW była raz normalna raz jasna do tego miałam ból jak Na miesiączkę ale wszystko ustalo zrobiłam jescze dziś test ciążowy wyszedł pozytywny już sama zglupialam
 
Do góry