reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie w ciąży skrzep

myszka930

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Październik 2016
Postów
22
Błagam o pomoc. Plamienia i dziwny skrzep.Jestem w 6 tygodniu ciąży. Dzsiaj byłam u ginekologa, zobaczył pęcherzyk, zarodek i bijące serduszko. Od wczoraj krwawie i boli mnie brzuch na dole, ból jakbym nie mogła się wypróżnić. Kazała mi leżeć. Dostałam duphaston 4x dziennie. Przed chwilą wyleciał mi bardzo ciemny, twardy skrzep. Nie wiem co to znaczy. Błagam o pomoc. W internecie tyle się naczytałam złych rzeczy, że jestem przerażona.
 
reklama
reklama
Nawet po rękach dostałam na wizycie jak się za brzuch zlapalam. A już mi się wtedy stawiał.
Trzymam kciuki by było ok. Polezysz i Cie wypuszczą, będzie dobrze.
 
NaNa8 dziękuję za to pocieszenie, jest mi ogromnie potrzebne, bo to leżenie w szpitalu i myślenie mnie dołuje :( super_mysz17 ginekolog zrobił mi usg, akurat mój lekarz prowadzący. Zapytałam tylko czy uratuje moją ciążę. Powiedział, że po to kładzie mnie do szpitala. Mało widać na usg. W czwartek wieczorem robiłam hcg miałam 2727, dzisiaj 3700 słabo mi rośnie. Nie przestaje krwawić. Mam silne napady bólu brzucha. Mam nadzieję, że z tego wyjdziemy cało we dwoje. Ja i moja fasolka. Bardzo czekaliśmy z mężem na to dziecko. Mam 32 lata i to moje pierwsze, wyczekane, wymarzone...
 
reklama
Do góry