reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie zdjecie dodane

Dołączył(a)
18 Luty 2024
Postów
10
Witam dziś dostałam takiego krwawienia z jakimś małymi jasnymi skrzepami czy co to może być? Staramy się o dzidziusia okres powinnam dostać 22.02 co to może być
 
reklama
"uwaga zdjęcie" w tytule nic nie daje osobom korzystającym z aplikacji, którym to zdjęcie wyświetla się z automatu na prawie całym ekranie telefonu na stronie głównej forum
 
A swoją drogą skoro od 4 dni masz plamienie / krawienie, testy są negatywne to zbadaj z krwi bhcg i progesteron. Będziesz miała czarno na białym czy to ciąża czy okres :)
 
reklama
Właśnie sama już nie wiem na Google wyczytałam że to może być plamienie implaacyjne ale te krwawie już trwa 3 dzień i raz lekkie jak na zdj a raz mocniejsze i sama już nw co myśleć
jeśli to byłoby plamienie implantacyjne to po 48h wytwarza się już beta i testy wyszłyby pozytywne , u ciebie to już 92h a testy negatywne więc wątpię.
I skoro uważasz, że to nie okres to może warto udać się do lekarza?
 
Do góry