reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie

Klementynka22

Aktywna w BB
Dołączył(a)
2 Lipiec 2020
Postów
87
Hej,
Okres nie nadszedł beta za niska na ciaze (2.30) mozliwe ze biochemiczna..
I tu moje pytanko po jakim czasie po biochemicznej wystapilo jakie kolwiek krawawienie czy ktos umie mi odpowiedziec?
 
reklama
To skad taka duza beta? 😁
To znaczy, że w laboratorium mają tak skalibrowany sprzęt, który wykrywa beta hcg powyżej 2.3, i Twój wynik oznacza, ze nie wykryli betaHCG u Ciebie w ogóle tym sprzętem, czyli jest równa 0, 0,1 lub 2 - czyli mniej niż 2.3. Nie mniej jednak tak czy siak żadnej ciąży nie było, nawet biochemicznej.
 
reklama
To znaczy, że w laboratorium mają tak skalibrowany sprzęt, który wykrywa beta hcg powyżej 2.3, i Twój wynik oznacza, ze nie wykryli betaHCG u Ciebie w ogóle tym sprzętem, czyli jest równa 0, 0,1 lub 2 - czyli mniej niż 2.3. Nie mniej jednak tak czy siak żadnej ciąży nie było, nawet biochemicznej.
Rozumiem, i nawet to rozumiem ze testy ciazowe domowe moga sie mylic ale ze az tak to sie nie spodziewalam jednego dnia test pokazal druga blada a nastepnego dnia inne dwa tez blade kreski skoro beta moze byc jeszcze nizsza nie powinny. Nie tylko ja widzialam testy dwie inne osoby wiec dobrze widzialam
 
reklama
@Klementynka22 dodając post warto napisać wszystkie informacje. Nie wspomniałaś, że testy wychodziły Ci pozytywne. Mogła rzeczywiście być ciąża biochemiczna o po niej okres przychodzi szybko. Mogły testy się mylić, może to wcale nie była kreska testowa a odbicie fabrycznej. Może być też tak, że laboratorium się pomyliło. Rzadko bo rzadko ale też się tak zdarza. Więc jeśli okres nie przyjdzie to ponów betę ale w innym labie.
 
Do góry