reklama

Książka dla 4-7 latka jako prezent nie tylko gwiazdkowy

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez ferina, 5 Grudzień 2011.

 1. ferina

  ferina Aktywna w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Co sądzicie o obdarowywaniu dzieci książkami?
   
 2. lulka97

  lulka97 Aktywna w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Książka znakomicie nadaje się na prezent. Na gwiazdkę, na imieniny... Z tym, że nie każda książka nadaje się na prezent. To musi być coś pięknie wydanego, żeby dziecko poczuło się zachęcone do sięgania.. Ja kupiłam Poczytaj mi mamo. Również ze względów sentymentalnych :D... Mam też Jan Brzechwa dzieciom... i Agnieszka Osiecka dzieciom
   
 3. reklama
 4. Marihuanna

  Marihuanna Aktywna w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Jeśli dziecko lubi to .. to jestem za :) mój akurat może słuchać wszystko byle by mu było czytane , kupuje książki ale nie na prezent tylko przy okazji jak mi wpadnie w ręce coś dobrego.
   
 5. lulka97

  lulka97 Aktywna w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Na prezent z okazji świąt różnych to książka musi być taka specjalna, super.
   
 6. ferina

  ferina Aktywna w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja uważam tak jak Lulka, na prezent coś ekstra, na co dzień może być broszurka. Ile lat mają Wasze dzieci i co im czytacie?
   
 7. magdaj

  magdaj Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Też uważam, że prezentem powinna by wypasiona książka. Taka, która przetrwa lata i będzie w przyszłości stanowić pamiątkę- byc może nie tylko dla jednego pokolenia. Preferuję pisanie dedykacji- dzięki którym można nawet za 20 lat przypomnieć sobie dzień, w którym ów prezent się dostało.
   
 8. masebi

  masebi Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Mo toniemy w książeczkach, a z założenia wychodzę, że "Mikołaj" to święto dziecka i to jego marzenie spełniamy - więc dostaje w ramach rozsądku, to co chce. Książka może być dodatkiem, ale prawda jest taka, że dzieci raczej nie cieszą się z książek - nie o tym marzą... :-)
   
 9. lulka97

  lulka97 Aktywna w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dzieci marzą o przedmiotach, o których wiedzą. Jeśli są epatowane w TV jakimiś zabawkami, jeśli najfajniejsza koleżanka je ma, jeśli po wejściu do supermarketu dostają po oczach różowym kiczem ze światełkami... Jak często wchodzimy z dziećmi do księgarni? Widziałaś jakąś reklamę książek w TV?
   
 10. reklama
 11. ferina

  ferina Aktywna w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja chodzę z dzieckiem do księgarni i pozwalam mu wybierać książki. Jeśli nie zgadzam się całkowicie z wyborem, to tłumaczę dlaczego nie chcę tej książki w domu. Najczęstszym powodem, dla którego dziecko chce taką książeczkę jest fakt, że spotkało ją w czyimś domu, albo krzykliwe kolory- dzieci są jak sroki :)
   
 12. anka26_x_07

  anka26_x_07 Mama Laury :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ostatnio zakupilam książke dla córki która sama wybrała. Była to książka Hello Kitty z melodiami do spiewania. Swietnie sie razem bawimy. Nauka piosenek idzie dosc gladko :))
   

Poleć forum