reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ksiega imion

Szukałam teraz jakie jest znaczenie imienia Nina i trafiłam na fajną stronę:
Najpopularniejsze imiona dla chłopców i dziewczynek - Dzieci.pl

widziałam....z tym ze wybieram raczej z tych mniej pop...przynajmniej nie z I dziesiatki....


natalia no wlasnie NIE bedzie Amelia ze wzgledu na znaczenie slowa w slowniku medycznym. Ja glosuje u Ciebie za Aleksandrem, moj imiennik

bedzie KORNELIA CZYLI PODOBNIE ale..inaczej. no i zdrownienia ornelka, Kornelcia, Nela, NELKA (prawie jak Amela) , trudno ze sie inicjały rodzinne poszly....
tylko teraz nie wiem jak dopasowac drugie immie
 
reklama
ania nie jest konieczne, ale czemu nie, czasem ułatwia. ponadto jak sie jakies fajne dopasuje to fajnie brzmi np Anna Maria, Aleksandra Joanna...wiec dopoki mamy wybor to mozemy zestawiac:)
Wiec jak macie pomysły to suuuper.

myslałam moze zeby Kornelia Kaja , maz myslal o Kornelia Anastazja -ale to juyz zbyt dlugie mysle, ale mamy krotkie nazwisko wiec nie wiem, moze sie myle
 
Aleksp Kornelia Anastazja fajnie brzmi, a jak jeszcze nie macie długiego nazwiska to powinno byc ok
A imie bardzo ladne, malo spotykane (ja bardzo zwracalam uwage zeby synek nie mial 5 swoich imienników w klasie)
 
Aleksp Kornelia to piękne imię! I na pewno nie będzie miała 5 imienniczek na podwórku czy w przedszkolu (a pewnie by tak było z Amelką). Przykro mi, że "obrzydziłam" Wam imię Amelia, jednak myślę, że nadając imię dziecku trzeba być świadomym co to za imię a nie tylko kierować się brzmieniem. To prawie tak jak ja bym dała synkowi na imię Bożybłąd :szok:
 
Kornelia bardzo mi się podoba :-) Serio piękne imię i z pewnością mniej spotykane niż Amelia (u mojego synka w grupie przedszkolnej są 4 Amelie i 4 Szymonów, a to sporo jak na grupę 26 szkrabów ;-))
 
reklama
Aleksp - Amelia, bardzo ładne imię:) Kojarzy mi się z francuskim filmie o takim tytule:)

Ja dalej nie wiem jak nazwę mojego Groszka:| Już mam milion imion w głowie i nie mogę się zdecydować czy w końcu Filip, Kuba, Maksymilian, Aleksander, Antoś czy jak :|

wszystkie twoje typy sa sliczne :tak:
 
reklama
Do góry