reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto jest ojcem?

Niestety ale wśród znajomych życie pokazuje że kobiety są cwane a kilku facetów których znam to takie dobre dusze które dały się wykorzystać i wytrzepać z kasy...
magiczne „wpadki” u kobiet przyjmujących antykoncepcję, dziwnym trafem wpadki z zamożnymi dobrze ustawionymi facetami, płacącymi później ogromne sumy na dziecko którego nigdy nie chcieli... wpadki często po rozmowach o dzieciach gdzie ona mówiła ze niby chce, on że nie, to ona też że jednak nie i nagle tabletki magicznie zawiodły...
Znam i takie... a potem zwiazek sie sypie, bo on został pod sciana podstawiony.

Stad ja musialam poczekac chwile, aby moj partner sam zdecydowal, ze by chcial a nie, ze mu zrobie niespodziankę. Inaczej mężczyzna to orzechodzi niz taka cwana baba robi z niego łosia.
Swoją drogą patrzcie, dwoje ludzi chce i planuje i dziala i efekt marny... baba zaplanuję przed chlopem i sukces? Chore.
 
reklama
Znam i takie... a potem zwiazek sie sypie, bo on został pod sciana podstawiony.

Stad ja musialam poczekac chwile, aby moj partner sam zdecydowal, ze by chcial a nie, ze mu zrobie niespodziankę. Inaczej mężczyzna to orzechodzi niz taka cwana baba robi z niego łosia.
Swoją drogą patrzcie, dwoje ludzi chce i planuje i dziala i efekt marny... baba zaplanuję przed chlopem i sukces? Chore.
Mam dokładnie takie same spostrzeżenia. Ludzie miesiącami się starają współżyją co drugi dzień albo i kilka razy dziennie a z drugiej strony pełno historii o tym, że seks po imprezie i wpadka.
 
Mam dokładnie takie same spostrzeżenia. Ludzie miesiącami się starają współżyją co drugi dzień albo i kilka razy dziennie a z drugiej strony pełno historii o tym, że seks po imprezie i wpadka.

I to mnie zastanawia, jak to jest, ze taka odstawi anty i juz zaszla... a ja jak ćpun od rana witaminy, dzien w dzien i musze modlic sie, aby zaszlo. Niesprawiedliwe to chore, straszne.
 
I to mnie zastanawia, jak to jest, ze taka odstawi anty i juz zaszla... a ja jak ćpun od rana witaminy, dzien w dzien i musze modlic sie, aby zaszlo. Niesprawiedliwe to chore, straszne.
To nie jest niesprawiedliwe, to biologia po prostu. Odstawienie antykoncepcji może mieć takie działanie, że super łatwo zajść.
 
reklama
reklama
Do góry