reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A wogóle to powiem Wam ze zrobiłam ten test i mi wyszło 14,1% - no wynik rewelacja tylko sobie w łeb palnąć, ale ja w to nie wierzę i liczę ze ty razem nam sie uda, bo kiedyś musi.
 
reklama
No i niestety nic z tego. Przyznam że czułam że tak będzie. Powtarzać nie ma sensu bo to już 12 dzień po transferze i zero opcji innej. No cóż to była moja ostatnia szansa. Nie mam już więcej kasy na adopcję komórek. Pozostało mi jeszcze do spłaty kredytu tak 23 tys.
Powodzenia wam wszystkim życzę. Przyznam że jakoś spokojnie to przyjełam. Sama się dziwię.
 
Kinga - aż się poryczałam:( brak mi słów po prostu:( czemu jednym się udaje a drugim nie? Pytanie bez odpowiedzi:( Jedynie czego mogę Ci w takim razie życzyć to naturalnego cudu. Wiem, że w niego nie wierzysz - ja bym też nie wierzyła ale.... oby się zdarzył. Życzę Ci tego z całego serca.

wogóle to nie mogę chyba w pracy czytać forum bo raz ryczę przed monitorem a raz się śmieję do monitora...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry