reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej sykatynka:-)
No ja po dzisiejszym mam dość, dla mnie te położne to też nie są jakieś super, długo czeka się przede wszystkim na recepcji w kolejce!
Dzisiaj to był jeden wielki chaos, aż położna trochę ironizowała z tego doktorka, Pałaszewski nie lepszy, ma taki nonszalancki styl bycia, mam nadzieję, że to dobrzy lekarze i doprowadzą Nas do sukcesu:-)Aha, nie wspomnę, że na pierwszą wizytę kwalifikacyjną czekaliśmy półtorej godziny dłużej!bo doktorek miał zabiegi, i żadna pielęgniarka łaskawie nie zadzwoniła do pacjentów, że są opóźnienia, a My musieliśmy się zwalniać z pracy. Pałaszewski mając świadomość, że są opóźnienia, poszedł chyba na kawkę w międzyczasie. Ah. Wesoło to się nie zaczęło.
Czy mogłabyś mi wyjaśnić po co doktorek robił mi dzisiaj USG?w 14 dniu cyklu długiego protokołu?14 dzień brania tabletek anty.I czy 17 pęcherzyków to dobrze?
 
reklama
calineczkaa, ja nie miałam nigdy długiego protokołu, a czy to nie są pęcherzyki antralne, te uśpione, które właśnie podczas stymulacji się obudzą ?
 
Calineczka - ja Ci w tym nie pomogę, ja też miałam krótki protokół...
Ale nie zniechęcaj się, ja na przykład z położnych jestem zadowolona bardzo, chociaż znowu to fakt, że zależy na którą trafisz. Są takie dwie, na które trafiam często, które uwielbiam - jedna taka niezbyt wysoka, grubsza, ciemne włosy w kucyk, w okularach, a druga bardzo wysoka, szczupła, młoda, włosy ciemny blond i bardzo ładna - mi one zawsze wszystko porządnie po kilka razy tłumaczyły, więc jak coś, to celuj do nich :)

Dziękuję za wpisanie na listę, mam nadzieję, że nic się nie pozmienia :)

Kasik - znalezienie fryzjerów do pracy nie jest łatwe i w Warszawie - my szukamy bardzo długo i albo zgłaszają się jakieś kocołapy albo nikt :(
 
Ale zaraz zaraz, miałam pytać. Mężuś właśnie wrócił z olejem i ananasem. Za ananasa biorę się za chwilę - ile go zjeść?
A olej lniany zrozumiałam, że dwie łyżki dziennie, ale to tak po prostu łyżką pić, czy na przykład mogę do kaszy jaglanej dodać albo jakoś tak?
 
reklama
Pęcherzyki antralne są to pęcherzyki w jajnikach o średnicy 2 - 8 mm, które są gotowe do wzrostu pod wpływem naturalnych gonadotropin produkowanych przez przysadkę mózgową lub tych samych hormonów podawanych z zewnątrz w trakcie leczenia. Podczas wzrostu pęcherzyki antralne stają się pęcherzykami dominującymi a w nich dojrzewają komórki jajowe.:-)
Czyli mogę mieć max 17 komórek jajowych, pewnie połowa odpadnie, bo będą niedojrzałe;-)
Kurde, dla mnie to jakoś dużo tych komóreczek....Boję się przestymulowania.
 
Do góry