reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
lilka tak czytam o tej prolaktynie i w szoku jestem, dobry lekarz to podstawa czytam tez o TSH i w ogóle jazdy na całego:-(

Pytanie do żuczków tarczycowych, czy TSH i ft3 i ft4 wykonuje się na czczo, bo niby kobitkom inne wyniki wychodzą na czczo a inne po śniadanku:eek:???
 
Zanim podeszlam do stymulacji bralam leki na obnizenie prolaktyny dostinex. Prolaktyna jest bardzo wazna ja przez jej za wysoki poziom nie mialam owulacji . Pecherzyk rosl rosl a nie pekal. Potem leki na to zeby sie wchlonal i dopiero @.
 
kejth - przykro mi :(

kate_p7 - TSH nie trzeba robić na czczo, a pozostałe chyba tak, ale jakoś nie pamiętam.

Calineczka - mój lekarz ginekolog kiedyś mi powiedział, że ja na 90% będę miała cukrzycę w ciąży.
 
dariaa a dlaczego mialabys sobie odmawiac hybrydy przed criotransferem? Nie bardzo rozumiem. Czasami przy punkcji kliniki wymagaja przezroczystej plytki ale nie wszedzie. Ja mialam akurat french i przez cala ciaze robie zele. Nawet teraz przed porodem mam ale krotkie i przezroczyste bo prawdopodobnie bede miala cesarke. Nawet w szkole rodzenia nam powiedzieli, ze nie przeszkadza. Gdybym teraz zdjela zel z paznokci (nosze bez przerwy chyba z 5 lat) paznokcie bylyby tak wrazliwe, ze nawet wykapac dziecka bym nie mogla bo by mnie bolalo. Ponadto bylyby bardzo cienkie i mega drapiace a to przy maluszku niewskazane. Akupunkture polecam chociazby dlatego, zeby polezec sobie po transferze a nie siedziec na korytarzu.

hym to juz niewiem jak to jest z ta hybryda...:/... od miesiaca mam zdjętą bo tez juz dlugo dlugo nosilam i tak mi sie paznokcie rozdwajaja ze szok...i chialam sobie zrobic przed swietami ....a chyba sie zdecyduje na ta akupunkture tylko jak to jest trzeba ja wziac przed i po transferze czy tylko po transferze:)??? bym sie zapisala w czwartek jak bede na wizycie kontrolnej endometrium.
a w ktorym dniu cyklu bada sie prolaktyne??? i czy na czczo czy niekoniecznie....pamietam ze mialam dawno temu ponad norme potem spadla i byla na poziomie ale dawno niemialam badanej minie z rok jak nie...moze znia cos jest nie tak?
 
Hess, lepiej, abyś jej nie miała!:happy:
Zapisałam się na szkolenie dla ciężarówek cukrzycowych do szpitala na Karową na ten piątek:-)
Powiem Ci po Nim, co mi będziesz mogła zaserwować na powitalny obiad w Twoim domu:-D
 
reklama
Cześć Wszystkim :-)
Nie zaglądałam chyba z miesiąc na forum i w sumie nie wiem co słychać u Was , mam nadzieję , że wszystko jest ok.

Po mojej styczniowej porażce postanowiłam podejść do crio i zrobić sobie przerwę od in vitro kilka miesięcy jakby nie wyszło. Podeszłam do tego crio tak od niechcenia że szok. Po prostu nawet nie chciało mi się na transfer jechać. Łącznie 10 nieudanych transferów zrobiło swoje. No i tak 03 marca miałam crio ostatniego mrozaczka blastusia. W 6dpt moja beta wynosiła 6,94 :szok: . Po prostu szok tym bardziej że byłam pewna że się nie uda bo niby czemu miałoby się udać. Tak byłam pewna tej porażki że w 4dpt okna myłam :eek:. Z każdą powtórką beta pięknie przyrastała. Wczoraj miałam wizytę i jest pęcherzyk ciążowy. Za tydzień w czwartek mam wizytę serduszkową. Podchodzę do tego sceptycznie bo oczywiście zaliczyłam po drodze już 3 plamienia z czego wczorajsze dość obfite. Dr powiedział że mam się nie martwić i tak na tym etapie nic więcej nie zrobi także czekam do tego czwartku żeby sprawdzić czy oby wszystko jest ok.
No to tyle o sobie. Wygadałam się w końcu. Pozdrawiam

Fusun - Jak tam u Ciebie , wiem od Kikifish że Ci się udało. Bardzo się cieszę.:-)

Olusia - Widzę że jeszcze jesteście we trójkę. Jak tam gotowa jesteś już na ten wielki dzień ?
 
Do góry