reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
szkrabek weź taxi jak musisz się jutro poruszać po mieście, bo jesteś zagrożeniem dla siebie i innych. Wawa jest straszna jak Ci się zrobi słabo nie masz gdzie zjechać, nikt Ci nie pomoże mogą Cię tylko strąbić, co dodatkowo Cię poddenerwuje i pogorszy twój stan. Więc auto mówimy stanowczo nie :no:
 
dziewczyny, a jaki magnez najlepiej kupić? Polecacie coś, czy to wszystko jedno? Musujący, w tabletkach? I jaką dawkę...?
 
Fusun, co u Ciebie kochana?


Trochę wypadłam z obiegu bo jestem przeziębiona i nie wychodzę z łóżka. Ale myślę, że gdybym była zdrowa to też bym w nim siedziała, bo dopadła mnie taka ciążowa śpiączka, że nie mogę sobie dać rady z zasypianiem o każdej porze. Nie mam siły. Teraz też pójdę spać (znowu)

Kate serdecznie gratuluję!! Ja tam wierzyłam w Twojego kropka więc nie jestem zaskoczona. :tak:
 
Dziewczyny co sądzicie o akupunkturze po transferze? I może orientujecie się czy można skorzystać z tego w invicta Warszawa i jaki jest koszt?
 
dariaa16, myślę, że wszystko co Cię zrelaksuje i wyciszy po transferze jest dobre :) akupunktury nie miałam nigdy, wiem, że niektóre dziewczyny miały, więc może niech one się coś więcej wypowiedzą.
 
reklama
dariaa16 - ja się też nad tym zastanawiałam, ale przeszło mi. Jednak myślę, że jest to dobry relaks no i po transferze możesz sobie jeszcze poleżać, by Kropek nie wyleciał, hehe. W Invicie podobno jest akupunktura, ale nie wiem ile kosztuje. Możesz sobie zamó∑ić wizytę po transferze od razu :)
 
Do góry