misis188
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 9 Lipiec 2016
- Postów
- 7 732
TeżSzef, nie szef - ważne żeby mial szczęśliwą rękę...A u Ciebie kiedy jakaś wizyta? Też już bliziutko
![]()
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
TeżSzef, nie szef - ważne żeby mial szczęśliwą rękę...A u Ciebie kiedy jakaś wizyta? Też już bliziutko
![]()
Czuje w kosciach ze to Twoj czas!Wszystko dobrze tylko kto będzie obsrakane pampersy zmieniał
Jeju, niby zleci ale mógłby to być już następny pon bo tak mam w planie betować![]()
W takim razie zaskocz mnie pozytywną betą!!!Teżale się nie przyznam kiedy
![]()
Hahaha piszę się na to !!!No jak to co, bedziesz sie turlac jak walec[emoji23] a potem pomykac z blizniaczym wozeczkiem.
Powodzenia jutroKochana takie przyrosty do dla mnie prawie jednoznaczneDziękuję za dobre info - przyda mi się na jutro trochę wiary
Jeszcze raz gratuluję!!! Cudownie!!!
Kochana i Ty się doczekasz, mam nadzieję, że już niedługo będziemy się razem cieszyły! Btw Ty masz już termin ustalony? Mam nadzieję, że Ci znowu nie przełożyli!!!Powodzenia jutro!!!
Miałam mieć transfer razem z tobą ale niestety ta cholerna miesiączka mi się spóźniła...
Trzymam mocno kciuki![]()
Ja we wtorek czyli 29 jade na wizyte i pewnie dowiem się kiedy transferKochana i Ty się doczekasz, mam nadzieję, że już niedługo będziemy się razem cieszyły! Btw Ty masz już termin ustalony? Mam nadzieję, że Ci znowu nie przełożyli!!!
Kochana, trzymam kciuki za transfer!!! Bedzie dobrze tylko oczysc sobie glowe z niepotrzebnych nerwowKochana takie przyrosty do dla mnie prawie jednoznaczneDziękuję za dobre info - przyda mi się na jutro trochę wiary
Jeszcze raz gratuluję!!! Cudownie!!!