reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@goffa13 -Kochana u Ciebie to już tylko formalność po tych siakńcach ❤trzymam kciuki za betę do nieba!!!
@Linaaa - za zielone światło ❤

Kobity trzymajcie za mnie tez proszę ,dzisiaj 6dpt i pierwsza weryfikacja.OD wczoraj bez relanium ,więc sram po gaciach aż mi gów... nogawkami leci :( Czuję,że będą złe wieści :(


@anulka36 -przepraaszam,teraz patrzę ,że Cie nie dodało-Kochanie ❤❤❤❤❤ za badanie i test pappa,by wyniki były książkowe-co pewno będzie ! Daj znać po wizycie!!!
 
reklama
@goffa13 -Kochana u Ciebie to już tylko formalność po tych siakńcach ❤trzymam kciuki za betę do nieba!!!
@Linaaa - za zielone światło ❤

Kobity trzymajcie za mnie tez proszę ,dzisiaj 6dpt i pierwsza weryfikacja.OD wczoraj bez relanium ,więc sram po gaciach aż mi gów... nogawkami leci :( Czuję,że będą złe wieści :(
Trzymam✊✊✊✊
 
@goffa13 -Kochana u Ciebie to już tylko formalność po tych siakńcach ❤trzymam kciuki za betę do nieba!!!
@Linaaa - za zielone światło ❤

Kobity trzymajcie za mnie tez proszę ,dzisiaj 6dpt i pierwsza weryfikacja.OD wczoraj bez relanium ,więc sram po gaciach aż mi gów... nogawkami leci :( Czuję,że będą złe wieści :(
Trzymam mocno Kciuki ✊✊✊
Za mega wysoka betę i uśmiech na buzi ✊✊✊
Kocham te Twoje teksty 8-)
 
@goffa13 -Kochana u Ciebie to już tylko formalność po tych siakńcach ❤trzymam kciuki za betę do nieba!!!
@Linaaa - za zielone światło ❤

Kobity trzymajcie za mnie tez proszę ,dzisiaj 6dpt i pierwsza weryfikacja.OD wczoraj bez relanium ,więc sram po gaciach aż mi gów... nogawkami leci :( Czuję,że będą złe wieści :(
@Murawa trzymam kciuki!!! Niech Ci się uda!!!
@goffa13 beta do nieba, inaczej tego nie widzę!!!
Dawajcie znać!!!
 
Ostatnia edycja:
@goffa13 -Kochana u Ciebie to już tylko formalność po tych siakńcach ❤trzymam kciuki za betę do nieba!!!
@Linaaa - za zielone światło ❤

Kobity trzymajcie za mnie tez proszę ,dzisiaj 6dpt i pierwsza weryfikacja.OD wczoraj bez relanium ,więc sram po gaciach aż mi gów... nogawkami leci :( Czuję,że będą złe wieści :(

Murawa, ju noł ✊✊✊✊✊✊✊
 
A w jakiej Ty sie klinice leczysz? Ja specjalnie z zagranicy przylatuje na transfery i na sztucznym jedna wizyta między 10 a 15 dc biorąc już estrofem od 2dc.. I jak endo ok i hormony też to kolejnej wizyty nie ma, od razu planowany jest transfer po 5 dobach. Fakt leki droższe ale przy drugim FET poprosiłam aby zamienił mi prolutex na coś innego bo kluc już się nie mogłam.. I zapisał mi kilka razy tańsza luteine. Lutinus również biorę ale w Gdyni w mega dobrej cenie kupuje więc ujdzie.. Do tego clexane i ostatnio 2 x Intralipid więc i tak taniej jakoś nie da się...
Ja w med art Poznań. Ogólnie poszłam tam z polecenia bo moje dwie znajome właśnie tam zaszły. Nawet się nie zastanawiałam nad inna klinika ale ostatnio mnie tam tak irytują. Szkoda że jak mówili o kosztach in vitro to nie powiedzieli o rzeczach pobocznych bo tego się robi 2x tyle. Nie wiem czy będzie mnie stać na kolejną stymulację...
 
reklama
@goffa13 -Kochana u Ciebie to już tylko formalność po tych siakńcach [emoji173]trzymam kciuki za betę do nieba!!!
@Linaaa - za zielone światło [emoji173]

Kobity trzymajcie za mnie tez proszę ,dzisiaj 6dpt i pierwsza weryfikacja.OD wczoraj bez relanium ,więc sram po gaciach aż mi gów... nogawkami leci :( Czuję,że będą złe wieści :(
Za wszystkie dziewczyny trzymam mocne kciukasy !!! [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji123][emoji123][emoji123]
 
Do góry