reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@annemarie dodoam ze miesiac temu mialam histeroskopie i wycinek endo do histopatolii i nic nie wyszlo - lekarz twierdzi ze po czestymy podaaniu zarodka jak i po poronienich ktore przeszlam cesto dochodzi do zapaalenia endomietrium, ktore nie daje objawow. Prawie dwa tygodnie wczesniej mialam zrobiony schrating endo a teraz w czwartek kolejny raz plus wycinek kolejny do histo i czekam na wyniek ale lekarz przyjal teorie ze zapalenia nie ma i mi rozisal wszystko jak do transferu - kroja mnie caly czas bo nie ukrywam ze to bardzo boli a do tego place w klinice miliony bo bo na ostatniej wiyzcie zostawialam 1,5 tysia - doszlo badanie covida - wg nich chca miec zabezpieczenie bo ie znaja wplywu na ciaze z covidem - i tak jak bym miala przeliczyc cale moje leczeenie przeszlo juz ponad 70.000 !!!
 
reklama
@annemarie dodoam ze miesiac temu mialam histeroskopie i wycinek endo do histopatolii i nic nie wyszlo - lekarz twierdzi ze po czestymy podaaniu zarodka jak i po poronienich ktore przeszlam cesto dochodzi do zapaalenia endomietrium, ktore nie daje objawow. Prawie dwa tygodnie wczesniej mialam zrobiony schrating endo a teraz w czwartek kolejny raz plus wycinek kolejny do histo i czekam na wyniek ale lekarz przyjal teorie ze zapalenia nie ma i mi rozisal wszystko jak do transferu - kroja mnie caly czas bo nie ukrywam ze to bardzo boli a do tego place w klinice miliony bo bo na ostatniej wiyzcie zostawialam 1,5 tysia - doszlo badanie covida - wg nich chca miec zabezpieczenie bo ie znaja wplywu na ciaze z covidem - i tak jak bym miala przeliczyc cale moje leczeenie przeszlo juz ponad 70.000 !!!
Nigdy nie mialam dofinasowania a doliczajac wzystkie transfery plus stymulacje, zabiegi, leki, badania - jak weszly najgorsze obostrzenia zwiazane z covidem zrobilam cala immunologe - wizyte u dc :pAs..ka i kariotypy bo u mnie nie sa one wymagane i naszczescie klinika zrobila mi za darmo badanie genetyczne zarodka...
 
Dziewczyny moze ktoras z was rozumie te wyniki??? 20200630_175919.jpg
 
@annemarie dodoam ze miesiac temu mialam histeroskopie i wycinek endo do histopatolii i nic nie wyszlo - lekarz twierdzi ze po czestymy podaaniu zarodka jak i po poronienich ktore przeszlam cesto dochodzi do zapaalenia endomietrium, ktore nie daje objawow. Prawie dwa tygodnie wczesniej mialam zrobiony schrating endo a teraz w czwartek kolejny raz plus wycinek kolejny do histo i czekam na wyniek ale lekarz przyjal teorie ze zapalenia nie ma i mi rozisal wszystko jak do transferu - kroja mnie caly czas bo nie ukrywam ze to bardzo boli a do tego place w klinice miliony bo bo na ostatniej wiyzcie zostawialam 1,5 tysia - doszlo badanie covida - wg nich chca miec zabezpieczenie bo ie znaja wplywu na ciaze z covidem - i tak jak bym miala przeliczyc cale moje leczeenie przeszlo juz ponad 70.000 !!!
Ja jakies 60 tys euro i nie zaluje ani grosza,moje dzieci powinny miec zęby ze zlota.😅
Czyli nic nie stoi na przeszkodzie zebys q ciazy byla.😊
 
Ja jakies 60 tys euro i nie zaluje ani grosza,moje dzieci powinny miec zęby ze zlota.😅
Czyli nic nie stoi na przeszkodzie zebys q ciazy byla.😊
Ja nie pozaluje nawet grosza bylebym w koncu zostala mama a moj maz tata ;) Tylko ilez mozna...? Trzeba sobie chyba wyznaczyc granice - bardzo cicialam wioasc komorke dawczyni ale moj maz sie nie zgadza - w sumie jestem po 2 stymulacji - ale duzo transferow za soba ;(
 
reklama
Ja się zastanawiam co u mnie znajdą przy tej histeroskopii bo mnie brzuch boli przy owulacji zawsze. A po transferach ostatnio straszne skurcze miałam. Tez mam obfite @ ale innych objawów nie mam. Chociaż ja mam PCOS wiec to wszystko może być dzięki temu dziadostwu buehehe.
A gdzie teraz twoje bliźniaki skoro matka odpoczywa z nami na forum? :-)
To skorzystajz tego atosibanu przy transferze ,potem relanium i nospa. Nie zaszkodzi a może pomoże;)
 
Do góry