reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Do Katowic masz blisko widzę, poczytaj sobie o Bocian Katowice, ja chciałam tam podchodzić że względu na to że pracuje tam moja doktor - dr. Cybu. lska, która leczyła mnie w Manchesterze bo ja mieszkam w UK, ale zdecydowałam się na Bociana ale w Warszawie bo duuuuzo bliżej...
Może ktoś jeszcze coś poleci to sobie popatrz i może coś wybierzesz
W klinice bocian robiliśmy badania spermiogramu. Bylismy na wizycie u androloga zraziłam się bardzo 5 min eizyty i 200 zł lekarz nie powiwdzial nic! Wiecej sie dowiedzialam na forum niz od tego lekarza
 
Dlatego wieczornej porcji juz nie biorę! Teraz ani bobasa ani okresu organizm rozregulowany
6 DTP jeśli beta 0 to już się odstawia leki. Jeśli ktoś jest większym optymista to może zaczekać do 10 DTP i przy becie 0 można odstawić ale to co piszesz to normalnie jakiś cyrk na kółkach. Usg bez bety pokaże jedynie przerośnięte endometrium od leków ....
 
6 DTP jeśli beta 0 to już się odstawia leki. Jeśli ktoś jest większym optymista to może zaczekać do 10 DTP i przy becie 0 można odstawić ale to co piszesz to normalnie jakiś cyrk na kółkach. Usg bez bety pokaże jedynie przerośnięte endometrium od leków ....
Czasem mam wrażenie że my musimy być mądrzejsze od lekarzy...
 
Po pierwsze leki przechowuje się w specjalnych lodownkach w aptece. Ja bym poszła do apteki i zapytała się czy możesz użyć tego leku. Bo powiedziałaś leksrzowi, ze masz a teraz masz wątpliwości jak on tyle leczy :p jeżeli on nie otwarty - a nie znam tego leku. To może się nadaje, ale to nie jest forum pod takie pytania.
Edit ja nie doradzam brania tego leku tylko zwrócenie się z tym pytaniem do farmaceuty.
Tak ten lek jest przechowywany w lodówce 😉, oczywiście ze tak, to jest zastrzyk hormonalny do stymulacji in vitro, a dokładniej folitropina alfa, ale ja nic takiego nie pisałam o lekarzu 🤔, pisałam wcześniej, że mialam in vitro w lutym niestety nie udane, i ten 1 zastrzyk mi został, mieszkam w uk tu pierwsze in vitro mielismy za darmo dostajesz torbę z lekami i tyle, po transferze, czeka sie 14 dni robi test ciążowy, i odsyła im formularz czy jest pozytywny czy negatywny, odesłałam że negatywny, otrzymalam od nich tylko list, że im przykro i na tym koniec z ich strony, lekarza awojego też nie miałam, na kazdej wizycie był ktoś inny, a lekarz rodzinny rozkłada ręce i nie wie wiec wątpię że pani w aptece będzie wiedzieć. Pytanie zgadzam się powinno być głównie do lekarza, ale tak jak już wyżej napisałam, nie mam tu możliwości dowiedzieć się, a tutaj na forum jest mnóstwo kobiet, które są były lub będa w trakcie procedury, więc pomyślałam że może ktoś będzie wiedział, zwłaszcza, że widziałam posty lekarzy na innych wątkach, nie uważam że to coś złego zapytać, najwyżej nie uzyskam odpowiedzi 🙂, także dziękuję Ci bardzo, a i już się dowiedziała co powinnam zrobić, właśnie od osoby z forum
 
reklama
Do góry