reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki troszkę się pochwale bo dzisiaj pierwszy raz dałam sobie przyzwolenie na szczęście ❤ I pierwszy raz powiedziałam ze jestem w ciazy
Jeszcze daleka droga przed nami, wiem o tym ale już i tak daleko zaszłam ✊✊
Jejku az sie poryczalam z twojego szczescia. Tak bardzo trzymalam wczoraj kciuki za Ciebie.
Teraz tylko pozytywne nastawienie i czekamy na wiesci za dwa tygodnie. Kiedy masz usg? Ja mam pierwsze 30.09 ( bedzie moj 6ydz 5 dzien ciazy)
PS. Daleko zaszlysmy i teraz juz z gorki. 9 wspanialych miesiecy przed nami!! ❤
 
reklama
Jejku az sie poryczalam z twojego szczescia. Tak bardzo trzymalam wczoraj kciuki za Ciebie.
Teraz tylko pozytywne nastawienie i czekamy na wiesci za dwa tygodnie. Kiedy masz usg? Ja mam pierwsze 30.09 ( bedzie moj 6ydz 5 dzien ciazy)
PS. Daleko zaszlysmy i teraz juz z gorki. 9 wspanialych miesiecy przed nami!! ❤
Bardzo dziękujemy za kciuki ❤️❤️❤️❤️ Za mniej więcej dwa tygodnie muszę się umówić na wizytę. Ale nie wiem czy w klinice czy już u swojego lekarza. Wole nie jeździć tak daleko.
Mam nadzieje ze zobaczę serduszko ❤️❤️
 
Aneetko u mnie ok Dorotka ma już 17 mirsięcy więc trochę łatwiej. Tak się cieszę z tych twoich bliźniaków aż mnie skręca z ciekawości czy będą dziewczynki czy chłopaki.
Ale ten czas leci...masz kontakt ze sroka albo Biedrona? Wizyte mam we wtorek beda juz prenatalne to będzie już 13tydzien!
Kiedy to zlecialo? Dam znaka po wizycie. Boję się oczywiście 😊
 
@Ananasowa93 super wiadomości, ciesz się ciążą 💕💕💕
@klaudiaanita piękne widoki, cudowna kruszynka, dużo zdrówka dla Was!
Trzymam mocno ✊✊✊ za całą resztę

Przy okazji mam pytanie, 1 października mam zaplanowaną wizytę przed stymulacja, planowo @ miałam dostać około 6 października, ale w tym miesiącu owu miałam wcześniej i najprawdopodobniej @ przyjdzie 1-2 październik. Co robić? Bo zaczynam już panikować. Czy przesunąć wizytę dwa dni wcześniej tak dla pewności?
 
Dziewczynki późne dzień dobry ❤️ Wczoraj popołudniu byliśmy na urodzinach u szwag i już tradycyjnie jak to na zjazdach rodzinnych kolejne ogłoszenie ciazy ❤️ 4 tydzień, ledwo test pozytywny 🤪 jak ja zazdroszczę kobietom takiej pewności i czystej radości z ciazy bez tych bet, przyrostów, badan i leków 🤯🤯
Ale tym razem nie zabolało mnie serce 😉
Dzisiaj byliśmy na chrzcinach u córeczki mojej przyjaciółki 🌸🌸 wrzucam fotkę własnoręcznie wykonanego prezentu 😉😉
 

Załączniki

  • 19B8E707-8D62-4012-858B-ECF80A33B199.jpeg
    19B8E707-8D62-4012-858B-ECF80A33B199.jpeg
    225,7 KB · Wyświetleń: 153
  • ADC05549-70C4-48AD-B1B1-7BA279FA47A0.jpeg
    ADC05549-70C4-48AD-B1B1-7BA279FA47A0.jpeg
    3 MB · Wyświetleń: 137
reklama
Ja również zazdrosze ludzia pewności że wszystko będzie dobrze. Wczoraj wieczorem spotkałam się z rodziną i przyjaciółmi i wiecie co weszło na temat dzieci... I przyjaciółki maz mówi że zna parę która stwierdza ze chce dziecko i za miesiąc test ciążowy juz pokazuje 2 kreski, żeby to jeszcze było 1 dziecko. Ale w ten sposób. Mają 2... ... Jakie to niesprawiedliwe... Jedni dochodzą do wniosku ze chcą mieć dziecko i miesiąc później są już w ciąży, a inni walczą o ciąże, o dziecko latami 😔
 
Do góry