reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny chyba mi już na głowę siadło bo czekam na okres jak nigdy 🤪😂. Jaram się jak świece na roratach i podniecam faktem ze daj Panie Boże w maju będę już w dwupaku 🙏🏻. To mój pierwszy raz i wiem ze mogę dostać porządnie po dupie ale póki co jestem mega pozytywnie nastawiona ❤️. Tymczasem u nas dziś tak waliło słoneczkiem że po 30 min na balkonie mam opalony dekolt ramiona i twarz 🙈❤️ - łykam witaminie d gdzie się da (ostatnio miałam 29 a norma od 30) . Przesyłam wam mnóstwo siły energii i słoneczka ❤️.
 
reklama
Który dzień po transferze? A kiedy lekarz mówił że już będzie widać? Dziwne że mi powiedział że będe mieć wizytę serduszkową w 26 dpt 5dniowej blastki
Pęcherzyk z zarodkiem był widoczny w 20dpt 5 dniowej blastki.W piątek 30dpt mam mieć wizytę serduszkową ale jadę na nią z Łodzi do Katowic.
 
Ja bym nie przyspieszała znacznie wizyty, bo jeśli coś sie zatrzymało, to pęcherzyk będzie widoczny tak jak ostatnio a serduszka nie będzie i lekarz i tak powie że trzeba przyjść w piątek. A jak jest wszytko ok to też raczej serduszka jeszcze nie bedzie.
I tak jak dziewczyny piszą, lepiej już tej bety na tym etapie nie robić, bo różnie z nią bywa i może napędzić stracha.
Ok.Dziękuję za dobre słowo 😘Muszę poczekać..Chociaż to będzie najdłuższy tydzień ever....!!
 
reklama
Do góry