reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto w trakcie in vitro (ivf)?

Ktory to transfer byl u Ciebie?
Ja przeszlam przez 3 iui I 4 ivf. powoli tracilam nadzieje. dzis 7t+5d I serducho bije.
poprzednie 3 ivf (kazda z nowa stymulacja bo nigdy nie mialam zarodkow do zamrozenia. pierwsze 2 ivf po dwa zarodki a trzecie transfer 3)
przed ostatnia stymulacja tak na okolo 4 miesiace przed zaczelam brać Cq10, i DHAE. sadze ze to wlasnie pomogło. Duzo jest w sieci o tym. Trzymam kciuki kochana
Pierwszy :(
 
reklama
Ktory to transfer byl u Ciebie?
Ja przeszlam przez 3 iui I 4 ivf. powoli tracilam nadzieje. dzis 7t+5d I serducho bije.
poprzednie 3 ivf (kazda z nowa stymulacja bo nigdy nie mialam zarodkow do zamrozenia. pierwsze 2 ivf po dwa zarodki a trzecie transfer 3)
przed ostatnia stymulacja tak na okolo 4 miesiace przed zaczelam brać Cq10, i DHAE. sadze ze to wlasnie pomogło. Duzo jest w sieci o tym. Trzymam kciuki kochana
Przepraszam, że się zapytam, w jakim jesteś wieku?
Czy między stymulacjami miałaś duże przerwy?
U mnie 1 iui niepowodzenie
1 stymulacja przed ivf 2 komórki ( lekarz doradził, żeby zamrozić, teraz wiem, że to był błąd bo jena się nie rozmroziła)
2 stymulacja nawet nie podeszłam do punkcji tak słabo bylo
3 stymulacja pobranych 6 komórek plus ta jedna ogrzana z 1 stymulacji dala nam 1 zarodek.
To był mój pierwszy transfer.
 
Przepraszam, że się zapytam, w jakim jesteś wieku?
Czy między stymulacjami miałaś duże przerwy?
U mnie 1 iui niepowodzenie
1 stymulacja przed ivf 2 komórki ( lekarz doradził, żeby zamrozić, teraz wiem, że to był błąd bo jena się nie rozmroziła)
2 stymulacja nawet nie podeszłam do punkcji tak słabo bylo
3 stymulacja pobranych 6 komórek plus ta jedna ogrzana z 1 stymulacji dala nam 1 zarodek.
To był mój pierwszy transfer.
Sorki za pozna odpowiedz.... troszke mnie nudnosci dopadly i mialam ciezkie dni. No wiec 'przygode' z ivf zaczelismy w 2016 mialam wtedy 35 lat. W listopadzie stuknie mi 39 :-)
nie mieszkamy z PL i tak z mezem wloczymy sie troche po swiecie. moje pierwsze ivf bylo w Hiszpanii, porazka i kosztowalo nas to sporo. Dwa nastepne w Grecji, jedna z najlepszych klinik w Atenach. Juz myslalam ze sie udalo ale byla pusta komorka, potem 3 iui w PL i teraz ostatnie ivf tez w PL i sie udalo. w koncu. mialam transfer dwoch 3dnowych zarodkow. Jedna blastka mrozi sie dalej.
Zawsze mialam podawane rozmrozone zarodki bo ciezko przechodzilam stymulacje.
Dodam ze u mnie wszystkie wyniki byly bardzo dobre, to maz mial biopsje i jego zolnierzyki nie dawaly rady...
Dzis 8t4d i za tydzien trzecie usg.
Powodzenia naprawde i sily zycze. Ja juz mialam sie poddac bo psychicznie nie wytrztmywalam.... bardzo trzymam kciuki.
 
Sorki za pozna odpowiedz.... troszke mnie nudnosci dopadly i mialam ciezkie dni. No wiec 'przygode' z ivf zaczelismy w 2016 mialam wtedy 35 lat. W listopadzie stuknie mi 39 :-)
nie mieszkamy z PL i tak z mezem wloczymy sie troche po swiecie. moje pierwsze ivf bylo w Hiszpanii, porazka i kosztowalo nas to sporo. Dwa nastepne w Grecji, jedna z najlepszych klinik w Atenach. Juz myslalam ze sie udalo ale byla pusta komorka, potem 3 iui w PL i teraz ostatnie ivf tez w PL i sie udalo. w koncu. mialam transfer dwoch 3dnowych zarodkow. Jedna blastka mrozi sie dalej.
Zawsze mialam podawane rozmrozone zarodki bo ciezko przechodzilam stymulacje.
Dodam ze u mnie wszystkie wyniki byly bardzo dobre, to maz mial biopsje i jego zolnierzyki nie dawaly rady...
Dzis 8t4d i za tydzien trzecie usg.
Powodzenia naprawde i sily zycze. Ja juz mialam sie poddac bo psychicznie nie wytrztmywalam.... bardzo trzymam kciuki.
Dziękuje za odpowiedź, super, że w końcu się Wam udało.
Piszesz, że to pomogło Cq10, i DHAE.
Co to jest?
 
Dziękuje za odpowiedź, super, że w końcu się Wam udało.
Piszesz, że to pomogło Cq10, i DHAE.
Co to jest?

Tu jest o koenzymie Coq10: Link do: Koenzym Q10 nie tylko przeciwko starzeniu skóry - in vitro, badanie nasienia Parens Centrum leczenia niepłodności

tu o dhea Link do: DHEA - hormon, który pomaga w zapłodnieniu. Normy i wskazania do terapii | Plodnosc.pl

Ja nie konsultowalam z moja Pania Doktor.... tylko z Dr Google i z dziewczynami na forach. w UK te suplementy sa bardzo popularne i przepisywane kobitkom po 30tce podczas invitro.
Oczywiscie radze zebys to skonsultowala ze swoim lekarzem przed braniem tych suplementow.

Powodzonka
 
Hej dziewczyny, mam do sprzedania w atrakcyjnej cenie 3 opakowanie Progesteron Besins 200 mg, 1 opakowanie Estrofem 2mg i 20 tabletek Lutinus 100 mg. Niestety, kolejny transfer zakończył się niepowodzeniem i na chwilę obecną nie będę podchodzić do invitro. Proszę o kontakt angela_mzr@tlen.pl
 
Tu jest o koenzymie Coq10: Link do: Koenzym Q10 nie tylko przeciwko starzeniu skóry - in vitro, badanie nasienia Parens Centrum leczenia niepłodności

tu o dhea Link do: DHEA - hormon, który pomaga w zapłodnieniu. Normy i wskazania do terapii | Plodnosc.pl

Ja nie konsultowalam z moja Pania Doktor.... tylko z Dr Google i z dziewczynami na forach. w UK te suplementy sa bardzo popularne i przepisywane kobitkom po 30tce podczas invitro.
Oczywiscie radze zebys to skonsultowala ze swoim lekarzem przed braniem tych suplementow.

Powodzonka
Hej 🙂
To ja chyba też kupie. Jestem po 3 transferze i nie mam już nadziei. Skurcze minęły, ale czuję że się nie udało. Ostatnio było tak samo . W 2018 zaszłam naturalnie w ciążę, ale niestety w 8 tygodniu poroniłam od tego czasu nie mogę zajść w ciążę 🥺 nawet invitro się nie udaję, nie wiem już co robić .
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Jestem tutaj nowa. Dokładnie 23 grudnia ruszam z procedura przygotowująca do in vitro (protokół długi).
Czy któraś z Was tez była stymulowana w taki sposób i mogłaby zdradzić jak czuła sie w trakcie tej stymulacji i ile mniej więcej taka właśnie stymulacja kosztuje? Z góry bardzo dziękuje za info! 🌻
 
Do góry