reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ktory wybrac szpital

reklama
Rozwiązanie
Polecam szpital pediatryczny przy trojdena (kompleks szpitali wum przy banacha). Najwyższa refernecyjmosc, szpital piękny, personel super! Rodziłam tam pod koniec lutego. Jedzenie oczywiście beznadziejne ale wiadomo jak to w każdym szpitalu 😅

Słyszałam same pozytywne opinie o szpitalu przy Trojdena ale nie wiedziałam że jest tam też położnictwo. Sama zastanawiałam się między Bródnowskim (bo mam blisko) a na Madalińskiego (lekarz prowadzący) a teraz zasiałaś mi ziarnko niepewności :) Rejonowy mam w Wołominie ale tam się nie wybieram.
Na facebooku jest grupa Hallo gdzie rodzić - Warszawa, polecam bo codziennie dziewczyny dodają swoje spostrzeżenia odnośnie porodów w różnych szpitalach.
Też się zastanawiam. Ja mam na 2.05. Mieszkam na Białołęce i najpierw chciałam Brodnowski ale po tym cały koronawirusie tam to już mi się odechciało i nie wiem. Może Solec, może Inflancka... Sama nie wiem
 
reklama
reklama
Podejrzewam ( choć to tylko moja teoria, nie mam danych w tym temacie ) że teraz w dobie koronawirusa w szpitalach jest więcej anastezjologow dostępnych ( z uwagi na mniejszą ilość zabiegów na innych oddziałach) więc może tak długo nie zwlekają z decyzją o cięciu jeśli poród nie przebiega pomyślnie.
 
Do góry