reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kuchnia malucha & Przepisy kulinarne mam

ardzesh to skrót od banicji :-D jolek próbuje nam powiedzieć, że czasem wypędza Niko z domu ;-) wyrodna matka...nie bierz zniej przykładu ;-)
 
reklama
dewolaje ,nalesniczki no pysznosci gotujecie Muszę też Zosi :-)spróbować zrobic

U nas tak wygląda dzien
9- kaszka ok.150 ml
11,30-12 piers i spanie
14 obiadek tak ok 190 ml.Zupka albo ziemniaczki i coś do tego w ostatecznosci słoik
16,30 deserek owoce z biszkoptem
19,30 piers i spanie
Poza tym chlebek zje ze mną lub trochę bułki w nocy 2 karmienia mamy.Też zamierzam juz powoli 2 dania wprowadzic
 
Hmm a u nas tak:
9.30-jogurcik owocowy
12,30-13,00-zupka, jak zostanie daje mu na II dzień. Oczywiście gotuje je sama. Dzisiaj miałmarchwianke
15.25 - II obiad - ziemniaczki z masełkiem + mięsko albo warzywka
17.00-18.00 deseerek, czasami jest wcześniej obiad więc daje wcześniej deserek
18.30 - kolacyjka, zje ode mnie chlebek z masełkiem i wędlinką, czasami dam pomidorka lub ogóreczka. Ostatnio dałam mu pasztetu, który upiekła moja mama
19.30-mleko modyfikowane 210ml -całej nie wypija. A później pobudki 1-3-5
 
halmarta takie dorosłe to menu. a mleko dajesz tylko 1 dziennie? i kanapki z masłem i wedliną?:szok: a wszedzie trabią, ze wedliny to jedna sztucznosc
 
jak tak was czytam to się zastanawiam czy rano nie dawać małemu jakiejś kaszki, bo jakoś tak ubogo u nas:confused::dry:
6, 9 cyc
11 przed drzemką 120ml soczku
12.30-13 cycuś
14 obiadek, 120ml herbatki przed drzemką o 15.30
17 cycuś
18 deserek-jabłuszko skrobane, banan, słoiczek...
20 cycuś + 120ml mleka
i potem w nocy to różnie :sorry2:
 
Labudka w dzien mleczka nie chce pic, tylko na noc i oczywiscie w czasie pobudek nocnych. w dzien daje mu takze wode i soczki. Hmm robie mu małe kanapeczki i je. Hmm jak chlebek moze jesc i masełko to czemu nie szyneczka. Jakbysmy tak patrzyły to wszystko jest sztuczne:))
 
Mlody kosztowal juz wielu "doroslych" potraw i jak dla mnie to nie nalezy przesadzac ani w jedna ani w druga strone...Kazda z nas ma swoj rozum i wie co dobre dla jej dziecka
 
reklama
Do góry