reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kulinarne popisy lipcóweczek :)

Papilotki to papierki do muffinek, które się wkłada do foremek, wtedy nie trzeba ich smarować, np. takie:
http://www.allegro.pl/item960058695_papilotki_mix_bb_100_100_muffiny_muffinki_dd.html

Ale ja używam silikonowych foremek i nie trzeba ani smarować ani wykładać papilotkami, baaaardzo polecam, moje są na 8 (mam 2szt, czyli na raz 16 muffinek dużych wychodzi akurat z tej ilości składników), podobne do tych tylko moje są w kształcie serc :tak:
FORMA SILIKONOWA MUFFINKI F04 (955900534) - Aukcje internetowe Allegro

A przepis ma muffinki Tiffi prawie się pokrywa z moim tzn. ja mam 1 i 3/4 szklanki mąki, 3/4 szklanki cukru, bez soli, ale z 1 łyżeczką sody, wychodzą pyszne, lekkie i puszyste :tak:.

Właśnie piekę drugą serię z czekoladą, orzechami włoskimi i posypane kokosem, pyyycha, a mi smakują najlepiej jak poleżą dzień/dwa :tak:.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry