reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kulinarne zachcianki Marcówek :)

aniulkas

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Maj 2011
Postów
764
Miasto
W-wa
Witam i zapraszam wszystkie dziewczyny które mają zachcianki ... a przy okazji podzielą się pomysłami kulinarnymi :) oraz pomysłami na obiad...deser...napoje ...koktajle...itp.

Ja ostatnio miałam ochotę na frytki z fasolką :) oraz makaron z sosem serowym i brokułem...dziś mam zamiar robić sernik na zimno bo naszło mnie na niego już w poniedziałek ale ze względu na remont kuchni musiałam czekac do dzis... dalej jest bałagan ale łatwiej juz znaleść kawałek blatu by cos miksować :)
 
reklama
Ostatnio chodziły za mną gołąbki, uwielbiam je, oczywiście moja "zachcianka" została spełniona ale gołąbki nie smakowały tak jak zawsze, wręcz nie smakowały ale zjadłam żeby zrobić przyjemność mamie, w końcu pół dnia spędziła na tym żeby je zrobić. Wczoraj na wieczór (około 19) zjadłam 1,5 gałki lodów waniliowych z czekoladą - pół nocy mi się przypominały. Za to teraz mam fazę na pomidory, ser biały i ogórki kiszone, i mogłabym jeść to na śniadanie, obiad, kolację.
 
Ja jem ostatnio pomidorka korojego, albo ogórka małosolnego z plasterkiem sera żółtego... mniam...mąż się śmieje :D

jakoś nie przemawia do mnie w taki upał mięso mielone...
 
Ja zaś mogłabym wcinać ogórki zielone i pomidory o każdej porze dnia. Obojętne czy osobno, razem, ze śmietaną, doprawione czy nie. Mąż to jak zagląda do lodówki wieczorem to tylko pyta czy oprócz tej zieleniny coś jeszcze przekąsiłam:)
 
ja to przez ostatnie tygodnie malo co jadlam. a teraz mi sie sledzika chce :) w smietanie mniam :) i ochote mam na ciasto ale cos lenia mam ostatnio :confused2: cos ze sliwkami lub rodzynkowca. o i jeszcze knedelki bym wszamala ze sliweczka :) lubie gotowac :)
 
Mnie jakąś godzinę temu naszło na naleśniki i smażyłam je w największym upale...w między czasie podjadając pomidora i przegryzając kasztankiem ;-)
 
Uwielbiam naleśniki, aż mi smaka narobiłyście i chyba sobie zrobię. Za mną dziś chodziły gofry, obeszłam kilka miejsc wokół pracy, ale niestety nigdzie ich robią:-( Muszę czekać na szwagierkę aż przyjedzie i mi zrobi (ja nie mam gofrownicy):-)
 
reklama
Roksaa też chętnie bym się do gofra dobrała :-)
Żabka u mnie dziś łazanki na obiad były, a jutro naleśniki z warzywami i kurczakiem.
 
Do góry