reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kulinarne zachcianki Marcówek :)

ostatnio też jadłam pizze... a w poniedziałęk kurczakburgera :D
na co dzien ogólnie zupka albo dobry obiadek z miesem...
 
reklama
A dziś mnie natchnęło na sałatke z makaronem z chińskich zupek... pewnie ja zjem z łyzkęa reszte męzuś i pozostali członkowie rodziny :)

mam nzamiar zaraz upiec ciasto ze sliwkami z działki ale musze kupic jajka :D

A tak to dzis na obiad moja ulubiona zupa... pomidorowa mniam czekałam cały tydzien na nia
 
Ser feta w kazdej postaci. Sucharki z serem feta, kanapki z serek feta, zapiekanka z serem feta, cukinia nadziewana serem feta.... Kanapka z twarozkiem - taaaak! W nocy wypijam ok pol litra mleka.

Kwasne - srednio (w poprzedniej ciazy tylko kwasne), slodkie - nie bardzo (ale mniej odrzuca niz poprzednio), wody - nie (feeeeeeeeeeeee, woda), mieso nieszczegolnie, czasem odrobina drobiu (poprzednio wchodzilo az sie uszy trzesly).
 
u mnie przoduje bulka lub chleb z ziarnami plus swierze liscie szpinaku, ser zolty grubo ukrojony i pomidor takie kanapki moge jesc na sniadanie, obiad i kolacje:)
dzis mi naszla na piers z kurczka, ktora wyladowala tez na bulce na to ser i pomidor:)
 
Ostatnia edycja:
U mnie króluje feta i oliwki :) I arbuzzz :)
A dzisiaj naszła mnie ochota na penne z kurczakiem i szpinakiem :) Więc upichciłam sobie właśnie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry