reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kulinarne zachcianki Marcówek :)

Ja dzisiaj mam zachciankowy dzień zaczęło się od dżemu wiśniowego, potem barszcz czerwony (nigdy go nie jadałam, bo nie lubię) nie wiem co mnie tak naszło, truskawki z bitą śmietaną, a teraz jeszcze szykuję pastę z jajek, pęknę dzisiaj chyba z obżarstwa!
 
reklama
u mnie niestety mało co jest tolerowane, ale po kilku dniach powiedzmy, że nie trawienia miałam mega ochotę na frytki :D zjadłam 3 duże porcje :D
były już śledziki...:-D
ostatnio gołąbki :D
oczywiście zachcianki zaliczone i póki co myśleć mi się o tym upragnionym żarciu nawet nie chce... :D
... :D a najczęściej dżem :D
 
No ja dzisiaj zaczęłam zauważać, że smak jeszcze bardziej mi sie wyostrza i zmienia.

Dziś do obiadu na popicie była maślanka, wiele nie popiłam, po łyku resztki z ust wyplułam, stwierdziłam, że musi być po terminie. O dziwo mąż nic takiego nie wyczuwał, powiedział , że maślanka taka sama jak kupowana wcześniej czyli bardzo dobra (termin przydatności dobry).

Kabanosy, którymi wcześniej się zajadałam ... dziś smakowały czymś chemicznym w środku. Nie wiem czym , przestałam jeść. Wędlina 2 rodzaje , szyneczka i jakaś z polędwic typu "mix" czyli z polędwicą tylko nazwę ma wspólną - > tą ostatnią wystarczyło, że powąchałam a mnie odrzuciło.
Za to wzięło mnie na serki i jogurty i najlepiej wkroić świeże owoce :tak:
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj zrobiłam ogórkową taką miałam ochotę :) Ogórki kwaszone od teściowej były pyszne i zjadłam przed ogórkową 5 ogórków :) a teraz jem sobie popcorn bo od paru dni miałam ochotę na niego :)
 
Noelko słyszałam, że herbata rumiankowa też działa na mdłości, i mnie faktycznie czasami pomaga tylko ja nie lubię samego rumianku ale znalazłam herbatkę twining rumianek z jabłkiem i cynamonem i jest pyszna

Jeśli chodzi o zachcianki to mnie nadal na myśl o obiedzie jakimkolwiek robi się słabo więc kanapki na tapecie, poza tym soooooczyste, tzn pomidorki, arbuz, jabłka a dziś mam w planie wariacje na temat sałatki greckiej
 
anka ja nie mam ale gdzies wyczytałam ze w ciazy moze byc metaliczny posmak w ustach...

ja mam na cos ochote ale nie wiem na co... ;)

a dzisiaj pierwszy raz od poczatku ciazy uleglam fastfoodowi i zjadlam (spałaszowałam) cheesburgera - wstyd mi :zawstydzona/y:
 
reklama
betina łącze się w skrusze...ja pizze zjadłam, pocieszam się, że wiele warzyw na niej było;-) choć i tak z całej pizzy najbadziej smakował mi sos czosnkowy, gorzej że teraz wszystko w przełyku czuje:/
 
Do góry