reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupka 2 mieisecznego dziecka

annkow111

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Styczeń 2019
Postów
425
Witam. Potrzebuje porady na temat kupki dziecka. Moja córka od 2 dni nie zrobiła kupki. Wcześniej takiego problemu nie było - byla co najmniej jedna kupka na dzień. Czy powinnam sie martwić?
 
reklama
Witam. Potrzebuje porady na temat kupki dziecka. Moja córka od 2 dni nie zrobiła kupki. Wcześniej takiego problemu nie było - byla co najmniej jedna kupka na dzień. Czy powinnam sie martwić?
Nie, może nie robić nawet do 2 tygodni, jeśli przy tym nie ma żadnych dolegliwości brzuszkowych to nie trzeba nic działać ani pomagać. Mój syn robił kupki po każdym karmieniu, córka natomiast raz na kilka dni, oboje kp, więc dużo zależy od dziecka.
 
Witam. Potrzebuje porady na temat kupki dziecka. Moja córka od 2 dni nie zrobiła kupki. Wcześniej takiego problemu nie było - byla co najmniej jedna kupka na dzień. Czy powinnam sie martwić?
Dokładnie jak wyżej. Po ok 6 tygodniu kupy mogą być nawet co 14 dni. Można też zwiększyć spożywanie produktów bogatych w magnez i cynk - to powinno pomóc, gdy faktycznie odstępy długie ;)
 
Obserwuj dziecko jak się zachowuje ale brak kupki w tym wieku to normalne.Moj maluch robił od 3 do 4 kupek dziennie ale zdarzało mu się że zrobił 1 na dwa dni.To ok po 6 tygodniu jak pisze Aguu.
 
reklama
reklama
Do góry