reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupka

Dołączył(a)
9 Luty 2021
Postów
2
Hej, mam dylemat gdyż od początku gdy moja córka przeszła okres noworodkowy i zaczęła robić normalne kupki były one konsystencji budyniu. Teraz od momentu szczepienia na pneumokoki jej kupka zrobiła się rzadka i nie wiem czy jest taka jak powinna być, wydaje mi się ,że nie ma w niej śluzu. Będę spokojniejsza gdy ktoś wyrazi swoją opinie czy jest wszystko dobrze, nawet zastanawiałam się nad wizytą u lekarza.

💩 UWAGA ZDJĘCIE KUPKI 💩
 

Załączniki

  • C17912EF-2DD9-4CED-8D50-7FF90CE714C5.jpeg
    C17912EF-2DD9-4CED-8D50-7FF90CE714C5.jpeg
    675 KB · Wyświetleń: 126
reklama
Hej, mam dylemat gdyż od początku gdy moja córka przeszła okres noworodkowy i zaczęła robić normalne kupki były one konsystencji budyniu. Teraz od momentu szczepienia na pneumokoki jej kupka zrobiła się rzadka i nie wiem czy jest taka jak powinna być, wydaje mi się ,że nie ma w niej śluzu. Będę spokojniejsza gdy ktoś wyrazi swoją opinie czy jest wszystko dobrze, nawet zastanawiałam się nad wizytą u lekarza.

💩 UWAGA ZDJĘCIE KUPKI 💩
Dodam że jest karmiona piersią
 
Po szczepieniu może być zmieniona kupka, nawet lekka biegunka, o ile nie trwa długo to jest ok
 
Do góry