reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Słuchaj Koga - jeżeli szukasz sobie wrogów - jesteś na dobrej drodze. Powiem ci , chodź to nie twoja sprawa : ustaliłyśmy z myfą, że usuwamy pewne posty i zapominamy o sprawie. Myfa też wkrótce usunie swoje.
I tak jak napisała DIDI nie mieszaj się nie do swoich spraw.
 
Sorga bedzie dobrze kolejne sie uchowa bede trzymac kciuki buziaki




kurcze czekam na siostre przyjezdza po mnie jak zywkle sie spoznia widze juz korgi gigantyczne jak bedziemy jechac wrrrr jeszcze do tesco mam jechac fajne dresiki byly cheeroke ....

dziecko mi zasneło ech beda jazdy bo moj maly spi po 3 godzinki w dzien.... jak juz zasnie....a rozbudzony o maruda na maxa...




posty usunelam zeby nie bylo juz wiecej pytan .... sprawa zamknieta z nikosia doszlysmy o porozumienia. moze jeszcze alka usunie swoje i bedzie czysto :-)
 
Sorga bardzo mi przykro:-( Wiesz może tak musiało być. Dzisiaj znajoma lekarka powiedziała mi, że selekcja jaką dokonuje organizm kobiety jest bardzo dokładna bo w przeciwnym razie było by sporo płodów źle ukształtowanych z dużymi wadami. Nie wiem czy to Cię pociesza ja staram to sobie jakoś wytłumaczyć.
Jeszcze raz, ogromnie mi przykro.
 
Sorga..... :sad::sad::sad: ja sie tez tak "pocieszałam" (o ile to tak mozna nazwac)...tym, o czym pisze dominika78. To chyba jedyne logincze wytłumaczenie ustraty malenstwa. Trzymaj sie kochana...jestem myslami przy Tobie! :sad:
 
dziewczyny...po co te kłótnie?!
Teraz w ciazy potrzebny nam spokoj !!! a nie denerwowanie sie..

co do trolli i takich tam dziwnych stworów forumowych...pisałam 19 miesiecy na forum staraczek (na innym portalu)..pojawila sie tam dziewczyna, ktora twierdziła,ze ma 3 dzieci...i takie historie nam pisała,ze w szoku byłysmy.. usmiercała członków rodziny, pisała co chwile o wypadkach, chorobie najmłodszej córki...o weselu z nowym facetem...o tym,ze jej mąż zrobił dziecko jej nieletniej kuzynce..... wydawało sie to nieprawdopodobne,ale dziewczyna pisała tak realistycznie...ze jej wierzyłysmy...Do czasu, gdy w dniu i w godzinie jej slubu znalazłysmy jej posty na innym podforum....okazało sie,ze sciemnia....i wszytsko co pisała było kłamstwem.

Trzeba uwazac i tyle...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry