reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam

ja zazdroszcze tym co moga przytyc...ja sie pilnuje jak cholerka bo w pierwszej ciazy prztylam prawie 25 kilo masakra.... do dzisiaj 10 mi zostalo.... najgorsze ze slodyczy mam nie jesc jesli nie chce duzo przytyc noi 5 posilkow malych z tym roznie bywa....

A co poiwisz ja w ciazy przytylam 29 kg... a na samym poczatku wazylam 47 kg a pod koniec 76 kg :szok: a po porodzie juz tylko 58 kg...
Teraz narazie tylko 1 kg przytylam.... ale ja pod sam koniec ciazy tylam z rozm. 8(36) na 12(40) hahahaha

Basias Witaj i gratuluje!!!

DIDI dobry pomysl , tez o tym myslam zeby tak zrobic...tlyko ze ja juz mma jedna liste marcówek ... powodzenia w prowadzeniu listy...


DZIEWCZYNY dajcie spokoj , bo ochota przechodzi na pisanie jak sie to czyta...

Niktosia daj na luzzz bedzie OK :-):-):-):-)

A ja dzis jade na zakupy , chce kupic dwie male szafeczki nocna ale nie mam pojecia jakie wiem tlyko ze maja byc z ciemnego drewna bo takie mamy lozko;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Straszne są te wasze kłótnie.A ja na poprawienie swojego humorku noi wizerunku oczywiście poszłam dzis wreszcie do fryzjera.Na szczęście mam znajomą fryzjerkę więc umówiłyśmy się u niej w domku i nie musiałam wdychać oparów farb.wkońcu wyglądam jak człowiek :-D zaraz idę sprzątać troszkę a potem do pracy na 15 :wściekła/y: Pozdrawiam was gorąco :-)
 
OK. ja już kończe temat, na razie dam sobie spokój z pisaniem tutaj ...

uważam, że to jednak nie w porządku, że niktosia popisała oskarżycielskie i niemiłe posty, usłyszała odpowiedzi, a potem swoje posty pousuwała i udaje niewiniątko ...
pa
 
reklama
OK. ja już kończe temat, na razie dam sobie spokój z pisaniem tutaj ...

uważam, że to jednak nie w porządku, że niktosia popisała oskarżycielskie i niemiłe posty, usłyszała odpowiedzi, a potem swoje posty pousuwała i udaje niewiniątko ...
pa


wiesz co ..a ja widze ze jakos sie uspokoily dziewczyny i na koniec nawet miloze soba pisaly..

a najlepiej jest sie nie wtracac pomiedzy klucace sie..wem cos o tym z mojeego form grudniowek 2005...zawsze te co sie wtracaly wychodzily na najgorsze
 
Do góry