reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Hej babeczki:-)
Witam sie znowu w ten upalny dzien:baffled:
Wlasnie doznalam szoku!!Wrocilam ze spaceru z miskie w sumie chwile sie przeszlismy i reszta siedzielismy na ogrodzie w cieniu,bo goraco no i zglodnialam wiec zaczelam obiad robicMisiek w bujaku sie wkurzal ale musialam cos se do zarcia zrobic,bo bym padla no i zjadlam przy nim zeby nie marudzil,posprzatalam po obedzie ja sie odwracam a moj skarbek z kciukiem w buzi usypia!!Dodam ze pochlaniacz caly czas wlaczony jest:sorry2::confused:No i teraz patrze a on grzecznie spi w bujaku...szok!!!!!!!!!Ciekawe ile bedzie spal...

Mnie tez wlosy wypadaja,ze normalnie nie moge sobie z tym poradzic!!klucha ja tez mam ich 5 na krzyz wiec tym bardziej sie dziwie,ze skoro mi ich tyle wypada dlaczego jeszcze lysa nie jestem??:confused:ale obym nie byla,bo normalnie masakra!!Musze cos z nimi zrobic...

kurde ja tylko marchewke z jabluszkiem daje i jabluszko a Wy juz takie cuda...:zawstydzona/y::-(

M pewnie za jakies 30 min wroci z pracy...az mi sie nie chce na niego patrzec:no:
No to skoro moj kochany szkrabek spi to ja cos zaczne ogarniac w tym domu zeby czysto bylo...
Buzka
 
STO LAT ASIOM!!!:-):-):-)

ja intensywny dzionek mała lekko marudna teraz i koncert mi daje a ja ful pracy mam -ale stosu prasowania nie mam juz...zawsze krok do przodu:-)
 
Skunkanka ja dzis musialam jakos przezyc krem ze szpinaczka :szok::baffled:

dziwne bo wg mnie nie ma zadnej roznicy smakowej miedzy tymi sloikami
Heheh szpinaczek, ciekawa jestem, jak zareaguje:-p a marchewkowa z ryżem ma nieco selera, ja mam reakcje alergiczną nawet na sam zapach, bo po selerze mi niedobrze:zawstydzona/y:

A my dzisiaj szybka wizyta u pediatry - ropka w oczku, póki co mamy kropelki i maść, a na zjechane gardziołko syropek. Głos ma nieziemski, jakby mutację przechodził, ostatnio przy Vojcie strasznie krzyczał...:-( Jak do 6 dni nie przejdzie mu ropienie oczka, czeka nas wizyta u okulisty, bo może być zatkany kanalik...:-(
 
Bardzo dziękuję za życzenia
Szwedka ja nie wiedziałam że ty też Asia - wszystkiego naj najlepszego i innym Asiom także


Skunkanka zdrówka dla Wojtusia

A ja sie cieszyłam że mnie wypadanie włosów ominęło, no i masz od kilku dni lecą:no:, a jeszcze jak sie młody dorwie to garsciami prawie
 
czesć dziewczyny,
spóźnione, ale wszystkim Asiom wszystkiego naj :-)
skunkanka oby kropelki pomogły, ja mam złe doświadczenie jeżeli chodzi o przetykanie kanalika, takich stresów nawet najgorszemu wrogowi nie życzę.
Klucha szybkiego powrotu do zdórwka Hani

A ja wczoraj dodałam kaszy manny do mleka, ale kurcze ile z tym roboty, nie dość że taka mała ilość, kleiło się to do garnka, przytykało smoka w butli, no porażka jakaś, więc tak sie wkurzyłam i kupiłam z bobovity mleczną kaszkę mannę bez gotowania i będe dodawać do mleka tylko właśnie nie wiem czy łyżeczkę czy pół, chyba pół na początek. A jak wracałam to myślałam że mi się wózek zepsuł, hamulec niy był odblokowany, a koła dalej zablokowane, a my mieszkamy na górce, klnęłam okropnie, 15 kg wózek+9 prawie kg młody, dobrze że na przednich choć mogłam jechać, ale i tak to było męczące, dopiero P. jak wrócił z pracy to pomajstrował i naprawił, uff a myślałam że na gwarancję trzeba będzie jechać, no i od razy w głowie - że będziemy się kisić w domu bo wózka nie będzie, ale na szczęście jest ok i wózek naprawiony.
Wczoraj też podałam pierwszy raz słoiczek, właśnie tą popularną - marchewka z ryżem, o i smakowało bardzo, nie chciałam przesadzić na początek i dałam 5 łyżeczek, ale najchętniej to by pochłonął go na raz, wszystko ok, więc dziś zjemy więcej. A wy taki posiłek dajecie zamiast mleka?, i ile wam dziecko wytrzymuje niegłodne :zawstydzona/y:?

miłej soboty wszystkim
 
reklama
Do góry