aniolek20k
Fanka BB :)
mi termin sie calyczas cofa zaczelo sie od 20 teraz ju15 zobaczymy jak to bedzie moj T ma ur12 marca takwiec watpliwe ale moj tata 25.03 a moja mama 27.04 moze dostana prezent od wnuka:-)
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Witam wszystkich! Moja córunia ma 5 lat i pod koniec kwietnia spodziewam się prawdopodobnie drugiej. Staraliśmy się 11 cykli. Bardzo się cieszę. Mąż pewnie ma nadzieję na synusia - ale się okaże.
Witam wszystkich! Moja córunia ma 5 lat i pod koniec kwietnia spodziewam się prawdopodobnie drugiej. Staraliśmy się 11 cykli. Bardzo się cieszę. Mąż pewnie ma nadzieję na synusia - ale się okaże.




Juz i tak mi odwala bo jesli moje nocne koszmary sie nie skoncza to ubedzie Wam jednej kolezanki z forum:-(Aha tez bym nie szla do tescia ginekologa :-) 

podziwiam cię, Ty chyba całymi dniami debaty sejmowe studiujesz
że tak wszystko wiesz 



