malutka_z_krk23
kwietniowa mamusia '09
Gabi nio to widze, ze ty tez w niedziele swietujesz;-) ja dopiero dzisiaj sobie uswiadomilam, ze to juz pojutrze, bo do tej pory mi sie wydawalo, ze to jeszcze tyle czasu;-)nio i dopiero dzis jak w sklepie nic nie upolowolam, stwierdzilam, ze moglam na allegro poszperac, a teraz to juz klops
jak to sie mowi, madry polak po szkodzie.. nio ale wpadl mi do glowy pewien pomysl, nio ale obawiam sie, ze tu w poblizu nie dostane tego co chcialabym kupic, a dluzsza wycieczka mpk mi sie nie usmiecha zabardzo.. takze mysle dalej, do jutra mam czas;-)
aniolek20k to widze, ze ja wiecej "szczescia" mialam.. wybralam sie do carrefura i tam bylo wmiare spokojnie.. moze na sali ludzi troche bylo i trzeba bylo sie przeciskac momentami, ale w kasie nie stalam wogule.. podeszlam i odrazu placilam.. a dlatego napisalam, ze mialam wiecej "szczescia" bo jakby byly dzikie tlumy i wielkie kolejki to bym sie tak nie obladowala, bo by mi sie stac nie chcialo.. a tak to zobaczylam, ze jest spokoj i tak sobie wkladal cochwila cos do koszyka i skonczylo sie na 2 upchanych siatach i 3kg karmie dla psa
jak to sie mowi, madry polak po szkodzie.. nio ale wpadl mi do glowy pewien pomysl, nio ale obawiam sie, ze tu w poblizu nie dostane tego co chcialabym kupic, a dluzsza wycieczka mpk mi sie nie usmiecha zabardzo.. takze mysle dalej, do jutra mam czas;-)aniolek20k to widze, ze ja wiecej "szczescia" mialam.. wybralam sie do carrefura i tam bylo wmiare spokojnie.. moze na sali ludzi troche bylo i trzeba bylo sie przeciskac momentami, ale w kasie nie stalam wogule.. podeszlam i odrazu placilam.. a dlatego napisalam, ze mialam wiecej "szczescia" bo jakby byly dzikie tlumy i wielkie kolejki to bym sie tak nie obladowala, bo by mi sie stac nie chcialo.. a tak to zobaczylam, ze jest spokoj i tak sobie wkladal cochwila cos do koszyka i skonczylo sie na 2 upchanych siatach i 3kg karmie dla psa

wymiękłam już dziś po tygodniu z 4 zarwanymi nockami;-) mój m.na wigilii z pracy - ciekawe o której wróci - ja z mojej wróciłam o 1


wszytko juz u was posprztane,popieczone,choiny odstrojone i zakupione kreacje na wigilie.Nawet wasze wpisy pacchna swietami a ja.................
nie mowiac juz o rzeczach dla juniora ktorych ciagle brak :-