koga
Mama Maksa i Julka
a ja tylko na chwilę - byłam u gin. na oko wszystko ok, posłuchaliśmy serduszka:-) ciąża duuuuża, ale jedno ale: trochę mnie brzuch pobolewał wieczorami no i zewnętrzne ujście szyjki otwarte na opuszek - podobno przy kolejnych ciążach to norma, ale dostałam luteinę na miesiąc
chyba jednak muszę trochę zwolnić tempo
poczytam co u Was wieczorkiem,
pa!
chyba jednak muszę trochę zwolnić tempo
poczytam co u Was wieczorkiem,
pa!

Po 36 tyg.można tak powiedzieć
. Tylko domku dla dzidzi jeszcze nie mam, bo kredyty są teraz trudno dostępne 