reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
O tu też piszecie.Tu to ja już nie mam siły,a z tydz. chyba nie czytałam:zawstydzona/y:
To pozdrawiam:-p
Skukanka,moja zawsze ok.1 w nocy jest wyspana i gadająca tak z godzinkę mniej więcej,ale ja akurat tak spać chodze to mi nie przeszkadza.Po za tym taaka słodka wtedy jest:sorry2:
 
A moja wyspana od 4:30 !!! :szok::baffled::sorry2::-D Chwile pobawiła się w łóżeczku, ale czkawka ją wygoniła, teraz leżaczek......... A tu dopiero za 27 godzin przybędzie odsiecz :-(
Pocieszajace, że też jest słodka, strzela bezzębne uśmiechy i gada jak najęta... Tylko czemu o tej porze :confused:

Szczęśliwa - wszystkiego naj naj dla córeczki (przede wszystkim zdrówka i uśmiechu :-D) O tej porze chyba już ją tuliłaś 4 miesiące temu? :happy:
Niuni - i dla Ninki całuski w stópki :happy:

Idę, bo leżaczek też się już znudził..... Ale mamusia nie ;-):sorry2:
 
Diabliczka to mozemy sobie dzis podac reke--u mnie tez koncert od 5rano,tyle ze odsiecz troszke szybciej bo zaraz powinna byc;-),takie marudzenie bez powodu to mnie przyprawia o szal.Zostawilam go w malym pokoju i poszlam do duzego no ale zaraz mi sie go zal zrobilo:baffled: Siedzi teraz potwor w hustawce--ona jeszcze go umie uspokoic.
 
No, moje modły zostały wysłuchane i jeszcze chwila zabawy rano, a później karmienie i zasnęła aż do 8 :happy: Takze super, bo już miałam przed oczami czarny scenariusz :baffled: A tu widać - nieładnie wątpić we własne dziecko ;-)
 
to masz szczescie!!!u nas ''a buuuuu'' odchodzi pelna para niestety...no ale na poranna drzemke to trzeba choc do 10 poczzekac
dziei Bogu sie troszke uspokoil i nie wyje tak bez powodu.
 
Witajcie!

Asia 100 a jaką alergię ma Twoja pociecha? Bo my chyba mamy skazę białkową i z tym glutenem mamy dylemat...
Klucha zdrówka dla córci!

Kot znów miauczy, jeść nie chce, jesteśmy na etapie oswajania, trzecie dziecko w domu (Kajtuś, mąż i kotek) :baffled:

Ponawiam pytanko - może za głupie bo nie dostalam odpowiedzi, no ale tempa jestem troche w dzieciowaniu - czy wasze dzieci też biegają na leżąco? To wymachiwanie nogami i ciągłe kopanie jest normalne? :baffled:

Doczytałabym, ale cholera teściowie przyjeżdżają na pieczonki, moi rodzice też, i jeszcze teście zworzą dziadków, ehhh, a ja chciałam mieć spokojną, leniwą niedzielę.... :baffled::baffled::baffled:
 
helo,
rany mój buszownik wstał o 24 i dopiero o 2:30 poczuł ochotę na sen, no masakra, czekam żeby zasnął i idę spac razem z nim, nie wiem co mu się upierdzieliło z tym wstawaniem nocnym

Kamile tak, mój też tak robi, więc chyba to normalne
 
reklama
Hej!
Ja wyspana i już po wizycie u dentysty :-). Gęba drętwa, a głodna jestem że szok, ale co wezmę do buzi to wypada i smaku nie czuję :baffled:.
U mnie mokro, ale ciepło. Życzę spokojnej niedzieli:tak:
 
Do góry