reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Ja w przelocie... witam się i zmykam... u nas jak zwykle pozytywnie dziś ostatnie masażowe ważenie i pewnie znowu będzie 200+
teraz szybki prysznic póki mały śpi i out...
 
reklama
Witam sie i ja:-)
i za chwile spadam,bo ide sie szykowac.
Misiek spi a M na silowni cwiczy.juz mi napisal smsa ze mam byc gotowa o 11:30 wiec lece teraz sie ubrac i przyszykowac wszystko poki Domis spi.
Buziaki i wpadne pozniej;-)
 
nesa - paradosalnie myślę, że po powrocie do pracy będę miała na nią więcej sił, jak teraz po całym dniu z dzieciakami mam coś wieczorem skrobnąć to MASAKRA, a tak jak wyjdę na te parę godzin (we wrześniu planuję po 5,6 godzin chodzić) to się skupię i wszystko szybko zrobię

dla pocieszenia - ja nawet z chrztem jestem w polu - ustaliliśmy narazie termin - druga niedziela października i zawiadomiliśmy chrzestnych:rofl2:

co do ciuszków jesiennych muszę wygrzebać karton z rzeczami po Maksie i pomyśleć co dokupić:sorry2:

a co do krzywych ściań śmiało żądaj ich poprawienia, zwłaszcza jeśli jeszczenie nie zapłaciliście wszystkiego developerowi:sorry2:
 
dziunieczka - ja nie odpowiedziałam na Twój post, bo nie chciałam pisać tego co napisała Asia100. Nie rozumiem samowolnej zmiany mleka, szczególnie jak nic się nie dzieje. Tak czy inaczej bebiko chyba powinnaś odstawić i przejść na HA. Nie powinno się zmieniać za często mleka, ale teraz chyba nie masz wyjścia.

blubell
- gratulujemy ząbka!!!!!

Kot mi sika na kanapę. Nie przejmowałabym się, bo t kanapa teściowej :)-p), ale za tydzień ją oddajemy i przyworzą nam nową, już naszą i nie uśmiecha mi się wizja siedzenia na folii :baffled:

Mój mąż wczoraj w nocy marudził gorzej niż wszystkie nasze dzieciaki razem wziete. Przepracował się i nie mógł spać, miał bardzo wysoką gorączkę (36,7st.) i twierdził, że czuje się, jakby miał umrzeć, a właściwie to nic mu nie było. Przemarudził mi calą noc :wściekła/y:

Kajtuś słonko moje aniołek kochany, spał bez zająknięcia 7 godzin a po zjedzeniu jeszcze 4 :-D Zaraz idziemy nad wodę, jak tylko... się szkrab obudzi :-D

Wypożyczyłam książki do magisterki, więc trzymajcie kciuki, żebym dzisiaj coś spłodziła (choć stronę!)
I wielka prośba:
Jeśli któraś z Was ma rodzica - policjanta lub zna kogoś w wieku od 18 do 99 lat kto ma rodzica policjanta, lub zna policjanta który ma dzieci, albo jest któraś z was policjantką (może być policjant na emeryturze, może nie żyć, może być jakikolwiek mundurowy, podciągniemy go pod policję :-p) Bardzo bym prosiła o wypełnienie ankiety do mojej pracy! Potrzebuję jakieś 50 dorosłych dzieci policjantów i 50 policjantów. Wiadomość poprosze na pw z e-mailem, ankietę wysłałabym w ciągu najbliśszych dni (jak tylko ją naniose na kompa) :-)
 
Ostatnia edycja:
a co do krzywych ściań śmiało żądaj ich poprawienia, zwłaszcza jeśli jeszczenie nie zapłaciliście wszystkiego developerowi:sorry2:
Zgadzam się z Kogą. :tak:



A tak wogóle to dzień dobry. :-)

Julian w nocy bardzo ładnie spał. :tak: Od powrotu z wakacji po ostatnim karmieniu ląduje w kołysce i od razu zasypia tak samo dobrze jak u nas w łóżku. :-p Dzisiaj spał do 4.35, ostanio budził się dodatkowo około 2.30 :dry:, więc jestem wyspana. Pogoda piękna, więc chyba pójdziemy wcześniej na spacer. Może zachaczę o sklepy dzieciowe. ;-)
 
witam:blink:

bluebell gratki ząbka:-)

Kamile85 na mleko Ha nie zmienie(w irlandii nie ma żadnych mlek z oznaczeniem ha) bo maly pił bebilon 1 i było ok,tylko jak zmieniłam na Bebiko to miał zmiany skórne które juz ustępują naszczęscie po daje ponownie Bebilon1:blink:a czemu zmieniłam-bo sobie genialnie wymyslilam ze skoro Bebilon i bebiko maja takie sam skład to nie moze mu nic zaszkodzic:baffled: widac to nie reguła i żałuje teraz:wściekła/y:co do prośby nie pomoge:no:bo nie znam nikogo..

szczesliwa mi tez wypadaja włosy,ale odkad tydzien temu obcielam troche to jak by mniej no i łykam witaminy i magnez:tak:
 
No ja już swoją damulkę wystroiłam w sukieneczkę i wybieramy się na spacerek :tak:
Kamile - możesz do mnie przysłać, bo moja teściowa, to córka milicjanta, a koleżanka, to córka policjanta ;-)
 
Witajcie :)

My już po marchewkowej z ryzem więc dziecię najedzone śpi :tak:Wkurzam się tylko, bo Tola nie chce pić herbatki z butli, a przecież do tych zupek trzeba dopajać, a ona chce pic ale tylko łyżeczką cwaniara mała, chyba spróbuję z kubkiem niekapkiem:-p
Na spacerek sie wybieramy ostatnio codziennie do miasta autem i dziś również, a na 17 na ćwiczonka.

Kamile mój M to syn nie policjanta ale mundurowego więc jak się nada to przysyłaj i do mnie:tak:
 
reklama
Do góry