reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witajcie.
Ja coraz rzadziej tu zaglądam ale naprawdę nie mam czasu.
Gratuluje ząbków.
Chorowitką dużo zdrowia życzę.
Ja słomiana wdowa jestem od 1,5 miesiąca i nie wiem kiedy przestane być :no:
 
reklama
W zasadzie powiem tylko dobranoc kwietniówki.
Jestem przemęczona , niewyspana i zarobiona po uszy. Nad głową siedzą mi kolejni chetni do kompa ;-) a ze obiecalam średniakowi 10 minut przed snem ... siła wyższa :-)
 
hejka ja rowniez dolaczam do zalatanych mamus, Kondzio coraz bardziej marudny chyba zabki coraz blizej i dlatego. W nocy budzi mi sie raz i nie moze usnac dopiero jak dam cyca to jest spokoj, a pozniej budzi sie wczesnie ok 5-6 i tak pozniej co 2 godziny:zawstydzona/y: a zawsze spal cala noc i budzil sie ok 7-8:baffled: ehhh niech te zeby juz wyjda:sorry:
za dwa tygodnie przeprowadzka (znow:-p) ciekawe jak Kondzio sie bedzie czul w nowym domku, w koncu bedzie mial swoj pokoik:tak:w srode idziemy na sprawdzenie wagi a za 2 tyg na trzecie szczepienie:-p poza tym Konrad jezdzi juz w spacerowce na pollezaco i podoba mu sie poki co bo wszystko lepiej widzi:-)
oki spadam bo M chce jakis film obejrzec, dobranoc:happy:
 
Hejka!!!

Doczytałam wszystkie wątki:tak::-):tak::-).Jestem wielka:-D:-D:-D.... normalnie nie mogę pozwolić sobie na taką przerwę w czytaniu i pisaniu....

Ucho lepiej leki działają,Konstancja ma kolki w wersji mega...przez maminą głupotę.Mam nadzieję że dziś będzie lepiej....

Wszystkim życzę miłego dzionka!!!!!!!
 
Cześć. :-)

Nie wyobrażam sobie żeby mój M wyjechał na kilka tygodni, masakra. :confused2: W przyszłym rok wyjeżdza na miesiąc do pracy w Hiszpanii, ale zabiera nas ze sobą. :tak:

Dzisiaj ciąg dalszy czekania na kuriera. :wściekła/y:

Miłego dnia. :-)
 
Witam się i ja tutaj!
Nie mam czasu was tu poczytywać, a dużo fajnych wiadomości.
Patewka - dzięki za info o tych szczepionkach:tak:, słyszałam o tym już wcześniej ale nie wiedziałam jakie i z jakich firm. I co teraz robić :eek: - świadomie dawać dziecku świństwo:szok:. Nasze państwo jest niemoralne :crazy:.
Ma_Duniu - wspaniale masz z tym wyjazdem - aż zazdroszczę

Dziś jadę z moją najdroższą sąsiadeczką na zakupy - fakt, że tylko spożywka, ale zawsze. Czekam teraz aż niunia wstanie. Pozdrawiam
 
reklama
Hejo mamy dizen mi dzis minal zakupowo ! Byl szal shoppingu :)) Od czasu do czasu mi sie tez cos nalezy :)) A malenka troszke harczy ale wszystko z nia ok Taki jakis wirus panuje ;/
Misiak ma dalej wolne wiec spedzamy czas razem :) Obiadek byl zrobiony Pojedzona jestem na maxa a pozniej kolacyjka Pity :)) I jakis fajny filmik ii prztyluansko :))


Milego wieczorku mamy :))

Dobranoc kochaneczki :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry