Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
anawoj moim zdaniem ma b.madrego lekarza. niezmiernie wazne jest zeby cc takze zaczelo sie naturalnie. wszystko przebiega łagodniej dla dziecka i dla matki. nie bede tu pisala dlaczego bo nie chce nakręcać kobitek które mają umówione cc
dlatego rozumiem lekarza anawoj, a dla mnie to mądra kobita że w desperacji nie każe się ciąć tylko czeka.
problem jest tylko jeden. 100 km do Wyszkowa!
ale z drugiej strony, jak będziemy za nią trzymać kciuki, my wszystkie kwietniówki, to będzie dobrze
Zgadzam się w 100% anawoj trzymaj się!
Jak zwykle nie daję rady Was nadgonićDobrej nocki życzę
