reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Petinka my to stare wygi małżeńskie 7 lat po ślubie a ze sobą już 12, ale co nie zmienia faktu że odkąd jest Wika to tak jakbyśmy się wcale nie znali. Czasem nas nowa życiowa rola zupełnie przerasta. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej
Łokej zmykam Kobity czas na karmienie, Głodomorra się budzi;-)
 
reklama
niestety nic się na razie nie ruszyło, więc jadę do tego szpitala, trzymajcie za mnie kciuki, oki?

trzymamy:tak:

pandora mój ma wiecznie zimne rączki i położna powiedziała, ze to nie ważne, byleby stópki były ciepłe, to tak powiedz swojej tesciowej i tyle

ależ słyszała to już parę razy więc teraz "ale on ma stupki odkryte na pewno mu zimno":wściekła/y:

ja jeszcze wróce do tematu spacerów...jak je przeprowadzacie?
u nas najpierw przez 20 minut jest ciagły wrzask, potem na ogół zasypia (ale co sie nabujam wózkiem, wezme na rece itd to moje), czasem pospi godzinke na takim spacerze, a czasem nawet nie...jak mam to robic?

u nas było cacy ale od tygodnia jest jak u Ciebie, więc zamiast spacerków ogródek i przeczekamy jak się poprawi będą spacerki:tak: w sumie w sobotę się udało- pare minut płaczu, mocniejsze bujanie, znów płacz i tak parę razy aż się wreszcie uspokoił i pojechaliśmy na spacerek:tak: grunt to się nie poddawać i dzieciątko się przyzwyczai a jak już zacznie interesować się światem to nie sposób go będzie z wózia wyciągnąć:tak:
 
herbatita super ze maz zakumal w koncu, moj zrozumial -przez przypadek wyslalam sms do niego ktory mial byc do kolezanki a w tym sms zalilam sie na niego i samo jakos sie poukladalo.

Maly wczoraj wieczorem znowu byl marudny:confused: zpoczatku kolka a potem chyba zmeczenie i nie mogl zasnac nie wiedzial czy pic itp a teraz zauwazylam ze cwaniak chce zeby go kolysac na rekach przez te kolki sie nauczyl... i w dodatku on chce sobie cyca cycac a tu mu mleko leci i sie wkurza a ja sie da smoka to pluje nim.Noc za to w miare pobudka o 1,4,6 ale poszedl spac o 23 po 2godzinnej walce :cool:

Wspolczuje tesciowych, na temat patrzenia jak sie karmi to babcia mojego M nosz kurde kobieta by tez z chcecia pewnie cyca po dusila trgedia, tesciowa znowu go chwila malego przykrywa ten ma potowki na karku i czole i ona przykrywa.:confused:.

Jutro ide do fryzjera w koncu :-) bo wygladam jak w berecie normalnie :-:)szok: przestraszyc sie idzie.

U mnie mam tez pomaga zostanie z malym bez problemu przewinie na karmi itp

Jutro znowu ta polozna co na niczym sie nie zna nawet nie wiedziala ze potowki to potowki :shocked2: jedna kroste zobaczyla i skaze bialkowa mi wrozy :confused: maly z katarkiem lepiej tylko po tych lekach mi wymiotuje ja bym tez zygala dalej niz widziala bo to nie dobre
pandora mojej siostry synek wozka nie polubil nigdy teraz jak ma 4lata to by jezdzil, kazdy spacer konczyl sie powrotem na rekach masakra normalnie wyl i wyl
shannonka to ty sie jeszcze uchowalas trzymam kciukasy
 
pandora mojej siostry synek wozka nie polubil nigdy teraz jak ma 4lata to by jezdzil, kazdy spacer konczyl sie powrotem na rekach masakra normalnie wyl i wyl

Ty lepiej nie strasz ja liczę że mu się tak samo szybko wózek znów spodoba jak przestał:tak: ja nie chcę cztery lata czekać:-D
 
Dziewczyny ostatnio rzadko piszę ale staram sie regularnie czytać :)

Shannonka trzymam kciuki na kwietniowko majowa :)

Współczuję wszystkim problemów z teściowymi gośćmi itp
Moja teściowa i teść chcieliby żebyśmy co chwilę przyjeżdzali do nich z małym, jak tylko wejdziemy do nich to zaraz staja nad nami jak go rozbieram i się patrzą, kazdy jego płacz oznacza na pewno, że jest głodny, nic innego tylko głód a ja mu powinnam dać jeść, nosz ku... mać :wściekła/y: poszli z nami ostatnio na spacer i całą drogę mówili, że powinnam go przykryć bo na pewno mu zimno, bo wiatr wieje, tłmaczenie, że kark ma ciepły wiec nie jest mu zimno nic nie dasło, bo przecież rączki ma na wierzchu to mu zimno... :wściekła/y: w sobotę teściowa pojechała z nami na zakupy, bo chciała sie wybrać do carrefoura, podjechaliśmy pod nasz blok żeby zostawić zakupy a mały został z nia na 2 min na dole w wózku, miała z nim pospacerować, mały sie obudził a ona zamiast poruszać wózkiem to trzepała młodym na wszystkie strony żeby sie uspokoił :szok::szok::szok: miałam ochotę nia potrzepać!!!!! wariatka czy co???? aż się dziwię, ze wychowała 3 zdrowych dzieci... wymyślili, zebysmy następnym razem nie brali małego na zakupy tylko zostawili z nimi, chyba upadli na głowę, po moim trupie :wściekła/y:

Małego od dwóch dni boli brzuszek, ale to kolka, bo pociesza go jedzonko, jak zje sobie choć troszkę to zasypia i już go tak nie męczy to przez sen. Dzisiaj juz jest lepiej jest spokojniejszy i sam sobie leży od godziny i sie rozgląda :)

Za chwilę będę musiała odciągać mleczko, potem trzeba nastawić obiad no i spacerek więc kończę,
postaram się odzywać częściej :)

buziaki dla wszystkich ciotek i maluszków :)
 
Koot, no właśnie ja nie umiem rozpoznawać tych wysypek i nie wiem jak dokładnie wygląda ta od nabiału. niestety jest coraz gorzej. Chyba zadzwonię dzisiaj do położnej

Ponizej wklejam link ze zdjęciem "standardowej wysypki na skazę, sobie zobacz i porównaj, albo wpisz w google skaza i zoabczysz. Skaza wiąże sie z bólem brzucha jeszcze i rozwolnieniami, więc łatwo rozpoznać:

http://www.google.pl/imgres?imgurl=...=1t:429,r:0,s:26&tx=60&ty=75&biw=1024&bih=611
 
Dziewczyny ile wasze dzieci nie spia w ciagu dnia ?? Moj rano nie spal od 8 do 9.30 teraz od 11.30 do 12.50 nigdy az tyle nie spal zawsze mi przy cycu zasnal a teraz nie chce i w dodatku na rekach chce byc... dwa dni kolek i juz sie nauczyl wykoncze sie jak bede go nosic non stopa :confused:
 
jankesowa moja nie śpi bardzo dużo w ciągu dnia...ŚPI może w sumie z 2 godziny, reszta to niestety konieczność noszenia, bo inaczej ryk :(
godziny, które podałaś nie spania Gracjanka to naprawdę niewiele ;)
 
reklama
Do góry